تقریباً یک سال پیش ، در یک زمان بسیار ساده تر و شادتر ، وقتی همه ما از این واقعیت که یک فنجان قهوه Starbucks وجود دارد ، در یک قسمت بسیار چشمگیر از بازی تاج و تخت. اوه ، خنده هایی که قبلاً داشتیم یادته خندیدن؟ یادمه می خندیدم که قبلاً سرگرم کننده بود

خوب ، اکنون همه چیز سخت تر شده است ، اما مردم هنوز هم به طور تصادفی چیزهای مدرن را در زمینه عکس های قطعات دوره ای می گذارند. آ زنان کوچک هوادار در رسانه های اجتماعی متوجه شد که یکی وجود ندارد دو بطری های مختلف آب که در صحنه ای از فیلم قابل مشاهده است.

در پیش زمینه ، درست در کنار تیموته چالامت ، یک Hydroflask را مشاهده خواهید کرد ، و پس از آن در پس زمینه خواهید دید که یک بطری آب پلاستیکی به سبک کامل بهار لهستان را مشاهده خواهید کرد. هنگامی که شما می دانید که در آن به دنبال ، آنها … سخت است که از دست ندهید. و هیچ چیز دیگری نمی تواند باشد. آنها دقیقاً همانجا هستند ، که از نظر فضا و زمان به صورت غیرقانونی به ما نگاه می کنند.

مطلب پیشنهادی  چرا اولین فیلم "Teenage Mutant Ninja Turtles" یک کلاسیک است

صحنه مورد نظر در حدود 39 دقیقه می باشد که لوری Chalamet با Emy Florence Pugh صحبت کرد. کمی از زمان تماشای فیلم کامل گذشته است ، اما فکر می کنم آنها درباره اینکه چه کسی تشنه تر است یا چیزی صحبت می کردند ، بحث می کردند. اگر می خواهید به دنبال آن بگردید – یا فقط کل فیلم را تماشا کنید ، که به وضوح یکی از بهترین نمایش هایی بود که در سال 2019 در سینماها اکران شد – می توانید خریداری کنید زنان کوچک در آمازون همین حالا این هزینه ای خواهد بود که خیلی خوب صرف کنید یا بر روی بطری های آب تمرکز کنید یا نه.

گالری – بهترین فیلم های سال 2019 ، رتبه بندی شده: