بازیگر Dwayne “The Rock” جانسون در طی سالیان متمادی خود را به یک نام تجاری رسانه های اجتماعی تبدیل کرده است. ویدئوی معمولی اینستاگرام او یک سلفی است که به طور معمول در سالن بدنسازی است و در آنجا او حکایات و توصیه های متفاوتی را به صورت اتفاقی و اعترافی ارائه می دهد. آخرین پست وی یک مونولوگ هشت و نیم دقیقه ای درباره وضعیت فعلی آمریکا در میان اعتراضات برای اصلاح عدالت اجتماعی است. او فیلم را با سؤال ساده شروع می کند ، “شما کجا هستید؟ رهبر ما کجاست؟” کلیپ کامل را در زیر مشاهده کنید:

در پاسخ به کشته شدن جورج فلوید مرد مینیاپولیس در بازداشت پلیس ، هزاران نفر در اعتراض به وحشیگری پلیس به خیابانهای شهرهای بزرگ ایالات متحده رفته اند. سایت های رسانه های اجتماعی از جمله فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر با ارسال کاشی های سیاه برای Blackout Tuesday و هشتگ هایی از جمله #BlackLivesMatter و #NormalizeEquality پراکنده شده اند. کسانی که دارای تأثیر عمده رسانه های اجتماعی هستند از این فرصت استفاده کرده اند تا اطلاعات خود را با پیروان خود به اشتراک بگذارند و آنها را ترغیب به اقدام کنند. Rock دارای 185.6 میلیون دنبال کننده است (و در حال شمارش) ، بنابراین جای تعجب نیست که ویدیوی وی در 12 ساعت گذشته 8.5 میلیون بار مشاهده شده است.

مطلب پیشنهادی  ادای احترام قابل توجه لوپیتا نیونگو به چادویک بوسمن را بخوانید

در طول مونولوگ ، او ابراز تمایل خود را برای رهبری که “پیشرفت می کند و مسئولیت کامل کشور ما را بر عهده می گیرد و هر رنگی را در آن پذیرفته است.” در این نظر ، دوستان از The Rock حمایت خود را اعلام کرده اند. برخی حتی (نیمه شوخی) پیشنهاد کرده اند که وی برای انتخابات ریاست جمهوری شود. خوب ، او در حال حاضر یک سخنرانی تند پایین.

گالری – بهترین پوسترهای اکشن فیلم همه زمانها: