بازیکن سابق NFL چاد “Ochocinco” جانسون را دوست دارد هوارد اردک، و او می خواهد همه بدانند. پس از ارسال تصویر از فیلم 1986 در توییتر، جانسون بار دیگر در اینترنت صحبت می کند و درباره اردک انسان شناسی صحبت می کند. این پست فقط در عرض سه ساعت بیش از دو هزار پسندیدن دریافت کرده است

جانسون این عکس را با عنوان زیر عنوان کرد: “شرط می بندم که نمی توانید از این فیلم ، یکی از مورد علاقه های من نام ببرید؟” امیدوارم که اکثر مردم بتوانند چهره نگران کننده یکی از نفرین شده ترین شخصیت های حیوانات سینما را تشخیص دهند. هوارد است ، بسیار خوب پست اصلی را در زیر بررسی کنید:

پس از انتشار، هوارد اردک یک بمب گیشه ای بود و در برابر بودجه 37 میلیون دلاری اش تنها 15 میلیون دلار درآمد کسب کرد. منتقدان مورد نفرت جهانی قرار گرفتند و در آن سال هفت نامزد رازی به خود اختصاص دادند. با این حال ، با انتشار ویدئوی خانگی خود پیرو فرقه ای پیدا کرد. جانسون به وضوح بخشی از این پیروان است و از اردو و نوازش نوستالژیک فیلم و ویژگی های عجیب و غریب آن استقبال می کند.

مطلب پیشنهادی  هفت فیلم دیگر "Kingsman" در حال برنامه ریزی هستند

هوارد اردک نمایانگر گوشه ای فراموش شده از جهان سینمایی مارول است. تهیه کنندگی اجرایی این فیلم را جورج لوکاس برعهده داشت که تلاش کرد سری طنز کتابهای طنز را زنده کند. در ابتدا ، این پروژه به عنوان یک فیلم انیمیشن تصور می شد ، اما به دلیل تعهدات قراردادی مجبور به تبدیل به یک اقدام زنده شد. این متأسفانه منجر به استفاده از یک اردک انیماتونیک ناخوشایند در یک دنیای انسانی طبیعی شد.

در سالهای اخیر ، هولو سعی در تولید یک مجموعه انیمیشن بر اساس داشت هوارد اردک اما در آغاز سال 2020 ، آنها اعلام کردند که این برنامه ها در آب مرده اند. شرم آور است ، زیرا به نظر می رسد ممکن است واقعاً مخاطبان چنین نمایشی بوده باشند. حداقل ما می دانیم که جانسون تماشا می کرد.

گالری – چگونه MCU کمیک های مارول را تغییر داد: