این سوالی است که از سال 2008 گریبانگیر ملت ما شده است. کجا جهنم است گنجینه ملی 3؟ در مصاحبه ویدیویی جدید با Collider ، مدیر تولید Disney ، جیسون رید ، تأیید کرد که فیلم سوم همیشه در برنامه های او بود. “من لعنتی خود را برای به دست آوردن تلاش کردم گنجینه ملی 3 بالا من عاشق آن فیلم ها هستم. من از همان ابتدا روی آنها کار کردم. ” دقیقاً چه چیزی خراب شد؟

رید ادامه داد: “آنچه من احساس کردم اتفاق افتاده است ، حتی اگر فیلم ها بسیار موفق بودند و از طرفداران بسیار خوبی برخوردار بودند ، این یک فیلم است که همیشه مطرح می شود ، این شرکت هرگز نتوانست از آن به عنوان حق رای دادن استفاده کند.” “این بیشتر یک فیلم با دنباله و بود گنجینه ملی 3 دنباله دیگری بود. ” بنابراین اساساً ، دیزنی نمی توانست راهی پیدا کند تا طرفداران را برای خرید وادار کند سرمایه ملی تاجر بسیاری از مردم پیراهن می پوشند دزدان دریایی کارائیبجک اسپارو روی آن است ، اما نه خیلی ها که یکی را با نیکولاس کیج که اعلامیه استقلال را برگزار می کند ، می پوشند.

رید همچنین عدم موفقیت دیزنی در ادغام این مجموعه در پارک ها را دلیلی برای توقف فیلم سوم عنوان کرد. آ سرمایه ملی جاذبه قطعاً در میدان آزادی دیزنی جهان احساس خانه می کرد. آ گنجینه ملی: کتاب اسرار جاذبه می توانست حتی برای Adventureland مناسب باشد ، اما موفق باشید که Indiana Jones Adventure یا Tarzan’s Treehouse را از آنجا بیرون کنید. در واقع امتیازات بزرگتر همان چیزی است که دیزنی را از تمرکز بر آن باز می دارد سرمایه ملی. “ایجاد کار در شرکتی مانند دیزنی دشوارتر است زمانی که می توانند تولید کنند داستان اسباب بازی یا یک کشتی تفریحی بخرید. “

مطلب پیشنهادی  یک مرجع عاشقانه شیمیایی من در Spider-Man شگفت انگیز وجود دارد

اکنون ، با گذشت بیش از یک دهه ، سرانجام می تواند زمان بازگشت سریال باشد. رید اظهار داشت که فناوری جدید می تواند تولید کند سرمایه ملی سری مربوط به شکل گیم پلی مبتنی بر مکان مانند Pokemon-Go. “من جری را می شناسم [Bruckheimer] به کار بر روی چیزهایی ادامه می دهد و من می دانم که یک سریال به ویژگی دیگری علاقه زیادی دارد. ” در ماه مه ، دیزنی اعلام کرد که یک سرمایه ملی علاوه بر این ، سری + دیزنی نیز در دست ساخت بود گنجینه ملی 3. ما هیچ تصوری از زمان تحقق این پروژه ها نداریم. اما به هر ترتیب یا دیگری ، ما فقط هستیم دارند برای پیدا کردن آنچه در صفحه 47 است. آینده کشور ما به آن بستگی دارد.

گالری – فیلم های شگفت آور موجود در دیزنی +: