جنگ ستارگان به طور سنتی یکی از تنها شرط بندی های مطمئن در تمام فیلم ها است. همه جنگ ستارگان فیلم باعث می شود پول های پول بدست آورند. همه جنگ ستارگان فیلم بیشتر می شود جنگ ستارگان فیلم ها … حداقل تا Solo: A Star Wars Story پیش نمایش ، با بازی در نقش آلدن Ehrenreich به عنوان یک جوان هان سولو ، تنها 392 میلیون دلار در کل جهان بدست آورد ، کسری که اصلی ترین آن بود جنگ ستارگان فیلم حماسه ، و حتی سرکش یک، وارد دفتر جعبه شد.

بر اساس این نتیجه ، این خبر تکان دهنده نیست ، اما به هر حال بیایید آن را یادداشت کنیم: در مورد وضعیت انفرادی حق رای در توییتر ، جان کاسدان فیلمنامه نویس در اصل اعلام کرد که این سریال حداقل در حال حاضر تمام شده است. “فکر نکنید کسی دنبال یک انفرادی دنباله در حال حاضر ، “او نوشت ، و اضافه کرد که” the [Disney+] جنگ ستارگان تخته سنگ واقعا بسته بندی شده است. ” کم علاقه ، منابعی که در جای دیگر و به عبارتی دیگر اختصاص داده شده است انفرادی احتمالاً انفرادی خواهد بود انفرادی

این در حالیست که واقعیت دارد انفرادی خیلی سعی کرد دنباله هایی را در صحنه های پایانی خود بسازد ، از جمله یک تعجب آور که از یک غیر منتظره پیش آمد جنگ ستارگان شخصیت ، و ترک بسیاری از اختلافات حل نشده بین هان و علاقه عاشقانه یک و یکم او به Qira ، با بازی امیلیا کلارک. مانند بسیاری از موضوعات نقشه در عصر جهان های سینمایی ، این داستانی است که احتمالاً هرگز حل نمی شود ، مگر اینکه ممکن است روزی طنز یا رمان باشد.

مطلب پیشنهادی  ران هوارد سرنوشت Aquo را دنبال کرد

هرچه فکر کردی انفرادی، به اندازه كافي براي فيلم ديگر – يا شايد يك سريال Disney + – وجود داشته باشد ، اما ستاره ها (و جنگ هاي آنها) براي تحقق آن هم ترازي نشده اند. ما باید برای بیشتر حل و فصل کنیم ماندالوریایی، سریال Cassian Andor و همچنین سریال Obi-Wan Kenobi با ایوان مک گرگور که همه آنها قرار است اواخر سال جاری به دیزنی بیایند +.

گالری – ما جنگ ستارگان: Rise of Skywalker سوالات بدون جواب: