از آنجا که تمام پارک های موضوعی در طول همه گیر کوروی ویروس بسته هستند ، ما نفس خود را نگه می داریم و منتظریم تا دریابیم که چه زمانی می توانیم انتظار بازگشت را داشته باشیم. طبق مهلت، کارگروه اقتصادی اورنج کانتی پارک های تفریحی مهم فلوریدا – از جمله دیزنی جهان و اورلاندو جهانی – را با برخی از دستورالعمل های اولیه بازگشایی فراهم کرده است. این طرح شامل چندین مرحله است که به تدریج پارک ها را با ظرفیت کامل کار می کنند.

در پیشنهاد “فاز یک” ، پارک های بزرگتر موضوع فقط با نظارت اثرات می توانند با ظرفیت 50 درصد کار کنند. کارمندان تشویق می شوند ماسک صورت بپوشند و ضربات ضد عفونی کننده دست بدون لمس در ورودی و خروجی برای هر سوار نصب می شود. علاوه بر این ، کارمندان قبل از تغییر کار خود باید از یک درجه حرارت استفاده کنند و افراد بالای 65 سال نیز تشویق می شوند در خانه بمانند.

اگر همه چیز به راحتی پیش برود ، پارک ها می توانند به مرحله “فاز دو” برسند ، جایی که می توان آنها را به 75 درصد ظرفیت رسید. در آن مرحله ، مهمانان همچنان تشویق می شوند که در حالی که منتظر صف های سواری هستند ، شش پا از یکدیگر بایستند. درست است ، این احساس سرخوردگی علیه کل غریبه ها مطابق با پارک ژوراسیک سوار ممکن است فقط به گذشته تبدیل شود.

مطلب پیشنهادی  C The Croods 2 ’با اولین تریلر مورد انتظار برمی گردد

این دستورالعمل ها فقط پیشنهادات هستند و اقدامات انجام شده از پارک به پارک متفاوت خواهد بود. جان اسپولز ، مدیرعامل جهانی اورلاندو ، هفته گذشته به اشتراک گذاشت که این شرکت در نظر دارد اقداماتی مانند ماسک صورت برای مهمانان و افزایش ضد عفونی کننده سواری ها و جاذبه ها را انجام دهد. از آنجا که سفارش پنج شنبه در فلوریدا ، اقامت در خانه است ، ما به زودی می شنویم درباره استراتژی بازگشایی دنیای دیزنی اطلاعات بیشتری خواهیم شنید. تا آن زمان ، چشمان خود را ببندید ، نفس عمیق بکشید و سعی کنید بو از آب بو کنید دزدان دریایی کارائیب سوار آنجا بهتر است

گالری – پارک سوار بر اساس فیلم هایی که هرگز ساخته نشده اند: