دن هارمون انجمن از طریق لغو تعویض به تغییر شبکه تا تغییرات در نمایشگر نمایشگر ، از طریق رینگر استفاده شده است. اما در کل ، همچنان به شکلی فرسوده و شکسته خود ادامه داده است. در ابتدا با پخش NBC در سال 2009 ، کمدی درباره گروه ragtag از دانشجویان کالج های جامعه 5 فصل قبل از اینکه توسط یاهو برای یک فصل آخر جمع شود ، 5 فصل دوید. از آن زمان ، این فرقه زیر است. در اول آوریل ، این نمایش خانه جدیدی را در نتفلیکس پیدا کرد که منجر به تجدید محبوبیت آن شد. بنابراین آیا این می تواند به معنای شایعه طولانی باشد انجمن فیلم واقعاً ممکن است رخ دهد؟ در مصاحبه ای با TheWrap، هارمون گفت:

من با اطمینان می توانم به مردم بگویم که شور و شوق جامعه ، هم برای همه این زمانها و هم زنده کردن آن [on Netflix]، همیشه جنبه ای از آن وجود دارد که بر بازار تأثیر می گذارد. و هنگامی که بازار تحت تأثیر قرار می گیرد ، گفتگوها اتفاق می افتد. و هنگامی که مکالمات اتفاق می افتد ، اتفاقات رخ می دهد. منظورم این است که وقتی شما جزئی از خانواده جامعه هستید ، یاد می گیرید هرگز انتظارات را بالا نبرید ، خوب و کم نگه دارید و پس از آن خوشحال شوید. بنابراین می توانم بگویم مکالمه هایی اتفاق می افتد که مردم می خواهند اتفاق بیفتند و من بسیار متشکرم از ماه های آینده.

در نوامبر سال 2019 ، بازیگران انجمن حمایت آنها از اقتباس فیلم از نمایش معشوق را صدا کرد ، اما این هارمون بود که رزرو کمی داشت. اما به نظر می رسد که او در حال گرم شدن از ایده است. انجمن نقش مهمی در پیشبرد مشاغل دونالد گلوور ، جیلیان جیکوبز و جوئل مک هیل بود ، بنابراین یک فیلم با بازی این بازیگران مطمئناً وزوزهای زیادی را جلب می کند.

مطلب پیشنهادی  فیلم "ستاره گذار" کوئنتین تارانتینو فرض وحشی داشت

تا زمانی که ما اخبار رسمی یک انجمن فیلم بلند ، ما می توانیم منتظر یک انجمن میز خواندن مجدداً در کانال YouTube تلویزیون Sony Pictures در تاریخ دوشنبه ، 18 مه در کانال YouTube 2 PT PT

گالری – شگفت انگیزترین طرفداران پیچیده تلویزیون پیش بینی شده (با اسپویلر):

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید