در حالی که دنیای والت دیسنی پس از تعطیلی طولانی مدت در طی شیوع ویروس کرونا ویروس کرونا فعالیت خود را از سر گرفته است ، همه خواص آن دوباره بازگشایی نشده است. یکی از مشهورترین هتلهای آن ، Disney’s Polynesian Village Resort ، هنوز بسته است – و دیزنی امروز اعلام کرد که زودتر از همه تابستان سال آینده دوباره بازگشایی خواهد شد.

بسته شدن طولانی مدت لزوماً ناشی از همه گیری (در حال انجام) نیست. این شرکت از زمان استفاده خواهد کرد تا یک خانه نوساز بزرگ در اتاق و اتاق ها را انجام دهد تا آنها را با بازدید اخیر دیزنی طراحی کند موانا

سخنگوی خبر را تایید کرد به اورلاندو سنتینل:

سخنگوی دنیای دیزنی روز دوشنبه گفت که تغییر در اتاق ها شامل انتقال به یک پالت رنگی الهام گرفته از اقیانوس آرام و همچنین جزئیات ، الگوها و بافت های “Moana” دیزنی است ، یک فیلم انیمیشن که در جزیره Motunui در پلینزی اتفاق می افتد.

با توجه به موضوع موجود دهکده پلینزی ، و موانامحبوبیت بسیار زیاد ، ترکیب این دو یک حس منطقی است. این فیلم همچنین در حال جلب اولین جاذبه پارک تفریحی خود به نام Journey of Water (آب سفر) است که در Epcot در دنیای والت دیزنی در دست ساخت است و انتظار می رود تقریبا همزمان با این دهکده جدید پلینزی افتتاح شود. افکار ما متوجه تمام والدینی است که در آنجا فرزندانشان مأیوس خواهند بود و نه تنها از آنها بازدید می کنند موانا منطقه در Epcot ، بلکه برای اقامت در موانا اتاق در دهکده پلینزی. حساب های بانکی شما همدردی ما را دارد.

مطلب پیشنهادی  چادویک بوسمن ، ستاره "پلنگ سیاه" ، در 43 سالگی درگذشت

گالری – بهترین شرورهای دیزنی در تاریخ: