“Haku Machenteeeeeee!”

(به نظر من این چیزی است که راک در آن فیلم فریاد زد.)

این صحنه ای از مومیایی برمی گردد با حضور پادشاه عقرب که یکی از اولین نقش های اصلی در کارنامه سینمایی دواین جانسون بود. در آن زمان ، او هنوز هم راک بود ، بیشتر به عنوان کشتی گیر WWE شناخته می شود. اکنون آن روزها مدتها از او می گذرد و جانسون نه تنها یکی از پردرآمدترین بازیگران هر سال است ، بلکه مجنون استودیویی نیز برای خودش است. و اکنون شرکت وی ، Seven Bucks Productions برای راه اندازی مجدد به ریشه های جانسون بازمی گردد پادشاه عقرب.

Deadline گزارش می دهد که استودیوی Johnson در حال توسعه نسخه جدیدی از است پادشاه عقرب. این یک بازیگر جدید در نقش اصلی است ، اگرچه آنها می گویند جانسون هنوز هم ممکن است ظاهر شود:

با رزرو جانسون تا سال 2022 ، این استودیو به دنبال استفاده از یک بازیگر جدید برای بازی در نقش قهرمان اکشن و همچنین کارگردانی برای هدایت کشتی است. خودیها همچنین اضافه می کنند که احتمالاً او در فیلم حضور نخواهد داشت اما با توجه به اهمیت دارایی Johnson و استودیو ، همیشه این احتمال وجود دارد که وقتی این فیلم بالاخره تولید می شود ، ظاهر شود.

اصلی عقرب شاه از سال 2002 در واقع یک موفقیت موفقیت آمیز در آن زمان بود مومیایی حق رای دادن با بازی برندن فریزر. شخصیت راک برای اولین بار در مومیایی برمی گردد، جایی که او در واقع شرور بود. یک پادشاه باستانی که به عنوان یک هیولای غول پیکر عقرب زنده شده است. پادشاه عقرب فیلمی که به دنبال آن آغاز شد ، یک جنگجوی جوان به نام ماتایوس (جانسون) بود که برای سلطنت قوم خود قیام می کند. چندین دنباله و پیش درآمد مستقیم به ویدئو دنبال شد ، اما راک فقط در فیلم اول ظاهر شد. فیلم های شمشیر و صندل این روزها بسیار کم است ، بنابراین شاید زمان مناسب برای بازگشت ژانر مناسب باشد؟

مطلب پیشنهادی  پارک اصلی یا ژوراسیک Original بار دیگر باکس آفیس را بار دیگر می کند

گالری – راه اندازی مجدد که دنباله نیز هستند: