حتی اگر آخرین قسمت جدید آن در سال 2004 پخش شد ، دوستان یکی از با ارزش ترین برنامه های تلویزیونی روی کره زمین است. در سال 2018 ، نتفلیکس مبلغ 100 میلیون دلار گزارش شده برای دریافت حق پخش این نمایش برای یک سال تنها. اما این حقوق در پایان سال 2019 منقضی شد. وقتی تقویم به سال 2020 می رسید ، دوستان چپ نتفلیکس. و هنوز در هیچ جای دیگر ظاهر نشده است. اگر DVD ندارید (یا یک تلویزیون که دوباره به هم پیوسته می شود) ، ممکن است در حال گذر باشید دوستان برداشت پس از سه ماه به علاوه بدون نمایش در صورت تقاضا.

که در تاریخ 27 ماه مه تغییر می کند. آن زمان است دوستانجریان جدید خانه ، HBO Max ، رسماً به عموم مردم راه اندازی شد. سایت جدید ، متعلق به WarnerMedia ، “جریان اختصاصی” برای خانه خواهد بود دوستان برای پنج سال آینده (آنها برای این حقوق 425 میلیون دلار گزارش شده پرداخت کردند.)

مطلب پیشنهادی  فیلم جدید متحرک ‘ترانسفورماتورها در کار است

برنامه اصلی HBO Max خواستار اولین حضور در این سریال با نام تجاری جدید جدید دوباره نوشته نشده است و شامل شش نسخه اصلی دوستان اعضای بازیگران متأسفانه تیراندازی ویژه به دلیل تاخیر در اثر تاخیر افتاد. (اعلام HBO Max از صفحه راه اندازی خود در حال حاضر ویژه ای را در بین برنامه نویسی اصلی ناشی از سرویس “از طریق تابستان و پاییز” سال 2020 ذکر کرده است.) اما در این ضمن شما اراده قادر به تماشای تمام 236 قسمت قدیمی از دوستان در HBO Max ، از اواخر ماه مه شروع می شود. (می توانید لیست کامل عناوین راه اندازی HBO Max را همینجا بخوانید.)

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال: