تصاویر اولین نگاه از آینده دنیس ویلنو تپه سازگاری بالاخره اینجاست. در یک چیز جدید Vanity Fair گسترش می یابد ، ما نگاهی دزدکی به دنیای خصمانه Arrakis می کنیم ، سیاره خشکی استخوانی که در رمان علمی تخیلی فرانک هربرت در سال 1965 با همین نام مشاهده شده است. مجهز به زره ضخیم و معروف به “لباس” ، بازیگران ستاره دار است تپه دمای تقریباً 120 درجه ای را در مکان خارج از ابوظبی در امارات متحده عربی شجاع کرد. تیموته چالامت به عنوان پل آتریدس ، یک سلطنتی جوان که برای محافظت از خانه خود در برابر ماسه های وحشیانه منطقه مبارزه می کند ، بازی می کند. نگاهی بیاندازید:

در اینجا ، پل با مادرش لیدی جسیکا (ربکا فرگوسن) فاصله می گیرد. او و پدر پاول دوک لوتو (اسکار اسحاق) تصمیم می گیرند که خانواده را از خانه مهمان نواز و سرسبز خود به اراک منتقل کنند تا بتوانند بر استخراج “ادویه” نظارت کنند ، کالایی با ذهنیت و ارزشمند در کره زمین. اعضای دیگر بازیگران عبارتند از: جیسون موموئا به عنوان دانکن آیداهو ، زنداایا به عنوان چانی ، و شارون دانکن-بروستر در نقش دکتر لیت کینز ، نقش اصلی مرد است که به صورت زنانه نوشته شده است.

مطلب پیشنهادی  چارلی کافمن به نتفلیکس می آید ، تریلر جدید او را تماشا کنید

این رمان عناصر علمی تخیلی را با رقابت خانوادگی سخت ، تلفیق می کند و در سریال های بعدی حماسه مانند آن منعکس می شود جنگ ستارگان و بازی تاج و تخت. در گذشته ، چندین فیلمساز سعی در آوردن داشتند تپه به صفحه بزرگ کارگردان الخاندرو جودوروفسکی در دهه 1970 سعی در تطبیق آن داشت اما خاموش شد. و بگذارید فراموش نکنیم دیوید لینچ تپه در سال 1984 ، با بازی کایل مک لاچلان در اولین فیلمش. هنوز هیچ کس کاملاً درست این کار را نکرده است.

Villeneuve ، به کرایه های علمی تخیلی مانند ورود و Blade Runner 2049 ، به نظر می رسد که دستگیره خوبی روی آن است. برای یک ، او فقط موافقت کرد که اگر پروژه بتواند مطالب را بر روی فیلمهای متعدد بگذارد ، مقابله کند. صحبت کردن با Vanity Fair ، وییلنو گفت: “این کتابی است که به سیاست ، مذهب ، بوم شناسی ، معنویت و شخصیت های زیادی می پردازد. من فکر می کنم به همین دلیل بسیار دشوار است راستش ، این سخت ترین کاری است که من در زندگی ام انجام داده ام. “

ویلینو تپه قرار است 18 دسامبر در سینما ها افتتاح شود.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم علمی تخیلی