در هالیوود ، بسیاری از ستارگان برتر قراردادهای تضمین شده “پرداخت یا بازی” می گیرند ، بدین معنی که حقوق کامل خود را دریافت می کنند خواه فیلم ساخته شود یا نشود – یا اینکه در فیلم حضور پیدا کنند یا نکنند. بنابراین وقتی جانی دپ این کار را ترک کرد Fantastic Beasts 3 هفته گذشته در بیانیه عمومی در اینستاگرام – پس از آنکه وی ادعا کرد ، از طرف برادران وارنر “از او خواسته شده استعفا دهد” – این بدان معنی است که او هنوز هم میلیون ها دلار پول زیادی دریافت خواهد کرد.

طبق این هالیوود ریپورتر ، که می گوید وارنرز “بابت دستمزد کامل دپ” که در “هشت رقمی” قرار می دهد ، جلب خواهد کرد:

مانند بسیاری از ستاره های لیست A ، دپ به اصطلاح قرارداد پرداخت یا بازی داشت ، که مستلزم پرداخت کامل فیلم در ساخت یا عدم پرداخت فیلم و حتی در صورت بازسازی فیلم است. همانطور که در مورد ستاره های سطح او معمول است ، هیچ شرط اخلاقی در قرارداد او وجود نداشت ، حتی اگر با هر قسط جدید اصلاح شود.

تولید در Fantastic Beasts 3 در سپتامبر در لندن آغاز شده بود. از آن زمان، THR می گوید دپ فقط یک صحنه را شلیک کرده بود – که در حال حاضر در فیلم استفاده نمی شود زیرا نیاز به بازسازی نقش جادوگر شرور گریندل والد است. برای آن کار در یک صحنه بلااستفاده ، دپ ظاهراً بیش از پول بیشتری که بسیاری از مردم در کل زندگی خود می بینند ، دور خواهد شد.

مطلب پیشنهادی  نویسندگان "سرکش یک" عناوین و شخصیت های جایگزین فیلم را فاش می کنند

استعفای دپ از این فیلم پس از آن رخ داد که وی پس از شکایت از روزنامه انگلیسی ، یک پرونده دادگاه برجسته در انگلیس را از دست داد خورشید برای افترا دپ ادعا می کند که درخواست تجدید نظر می کند. حداقل ، او بیش از پول کافی برای ادامه پرونده دارد. Fantastic Beasts 3 در حال حاضر برای اکران در 15 ژوئیه 2022 برنامه ریزی شده است.

گالری – بهترین شخصیت های هری پاتر: