coronavirus صنعت را به طرز چشمگیری تغییر داده است که ما آن را می شناسیم. از آنجا که تئاترها در بیشتر نقاط سراسر کشور بسته هستند ، استودیوها در تلاشند تا یک استراتژی اکران را کشف کنند که با این تغییرات جدید همگام باشد. بعد از اینکه یونیورسال با انتشار دیجیتالی موفقیت خود را دید تور جهانی ترولزآنها در حال حاضر به دنبال گنجاندن “Premium VOD” در مدل تجاری آینده خود هستند. و سینماها از این خوشحال نیستند. اما دیزنی کجا روی این مسئله ایستاده است؟

دیروز در تماس با درآمد Q2 دیزنی ، مدیر عامل شرکت Bob Chapek در مورد موضع شرکت درباره Premium VOD به عنوان گزینه بالقوه ای برای اکران فیلم بحث کرد. وی اظهار داشت که Premium VOD به هیچ وجه جایگزین نسخه های تئاتری دیزنی نمی شود. با این حال ، تغییرات دیگر با گذشت زمان آشکار خواهد شد ، از جمله تصمیم به معرفی اولین عناوین در دیزنی + یا سایر سیستم عامل های دیجیتال. سعید چپک:

ما خیلی به ارزش تجربه تئاتری در کل برای راه اندازی فیلم های بلاک باست اعتقاد داریم … اما ما همچنین معتقدیم که یا به دلیل تغییر و تحول پویایی مصرف کننده یا به دلیل موقعیت های خاص مانند COVID ، ممکن است ما باید تغییراتی در آن کلی ایجاد کنیم استراتژی فقط به این دلیل است که تئاترها باز نیستند یا به حدی باز نمی شوند که نیاز به سودآوری مالی داشته باشد. بنابراین ، ما می خواهیم هر یک از فیلم هایمان را به عنوان یک مورد به صورت موردی ارزیابی کنیم ، همانطور که اکنون در طول این وضعیت کوروویورس انجام می دهیم.

تاکنون ، دیزنی تصمیم گرفته است نسخه بعدی خود را تغییر دهد ، آرتمیس فاول ، از تئاترهای مستقیم به دیزنی + در اواخر ژوئن. این تنها عنوانی است که تا کنون با آن تغییر روبرو شده است – همه چیز با تأخیر تا بازگشایی تئاترها مجاز است. اما اکنون که می دانیم دیزنی برای این ایده باز است ، ممکن است شاهد باشیم که سایر فیلم های غیر بلاکچین نیز همان رفتار را می کنند. با این حال ، مارول و جنگ ستارگان تقریباً مطمئناً فیلم ها همچنان در سینماها اکران می شوند ، همانطور که در نظر داشتند.

مطلب پیشنهادی  روزهای جمعه سینماهای تگزاس مجاز به بازگشایی خواهند بود

گالری – شگفت انگیزترین فیلم های دیزنی +:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید