در مرحله بعدی ، ماشین بازسازی لایو اکشن دیزنی توجه خود را به سمت دیگری معطوف خواهد کرد لیلو و کوک، ویژگی 2002 که یکی از آخرین نمایش های نمایشی انیمیشن 2D این شرکت بود. اگرچه این یک پرفروش عظیم نبود ، اما چندین دنباله مستقیم به ، نمایش های تلویزیونی و جاذبه های پارک موضوعی را ایجاد کرد.

حرف از یک پتانسیل لیلو و کوک بازسازی در live-action اولین بار در وب چند سال پیش ظاهر شد. اما اکنون این پروژه زندگی جدیدی دارد ، با هالیوود ریپورتر گفت دیزنی Jon M. Chu را آورده است (Crazy Rich Asians، آینده در ارتفاعات) برای کارگردانی فیلم:

اکنون جستجوی دبیر برای کار با چو در حال انجام است. مایک ون وائس پیش نویس فعلی این پروژه را نوشت که هنوز سبز رنگ نشده و هنوز در دست ساخت است. فیلم اصلی توسط دین DeBlois و Chris Sanders نوشته و کارگردانی شده است که بعداً با How To Train Your Dragon مورد تحسین قرار گرفت.

لیلو و کوک به نظر می رسد کاندیدای خوبی برای یک بازسازی زنده باشد ، زیرا شخصیت های انسانی بیشتری نسبت به برخی از عناوین ساخته شده اخیر Disney (مانند شیر شاه، که دقیقاً به همان تعداد شخصیتهای لایو اکشن همانند فیلم انیمیشن 2 بعدی ساخته شده بود). تنظیمات هاوایی آن نیز باید به صورت لایو اکشن عالی باشد. گزارش نشان نمی دهد که آیا این است لیلو و کوک بازسازی برای دیزنی + یا برای سینماها در نظر گرفته شده است. جدیدترین بازسازی شده لایو اکشن دیزنی ، مولانانتظار می رفت برای اولین بار در سینماها اکران شود اما به هر حال اولین بار در سرویس پخش جریانی به پایان رسید ، بنابراین در این مرحله این تمایز ممکن است آکادمیک باشد.

مطلب پیشنهادی  دیوید آیر می گوید "جوخه انتحاری" در ابتدا "درام روحانی" بود

گالری – بازسازی های Live-Action دیزنی ، رتبه بندی شده: