شرکت والت دیزنی به شدت تحت تأثیر همه گیر کورون ویروس قرار گرفته است. برای اولین بار در تاریخ ، دیزنی مجبور شد شش پارک و استراحتگاه خود را تعطیل کند – این بار به طور نامحدود. مطابق با تنوع، استیون کاهول ، تحلیلگر ولز فارگو ، سه شنبه سهم دیزنی را کاهش داد. كاهل خاطرنشان كرد: دیزنی لند و دیزنی جهان به احتمال زیاد تا زمانی كه آزمایش ها و واكسن ها گسترده تر نباشند ، چیزی نزدیک به ظرفیت كامل نخواهند دید. سایر تحلیلگران پیش بینی کردند که حضور در پارک ها “می تواند 24 ماه طول بکشد تا عادی شود.”

با وجود این ، باب ایگر ، رئیس اجرایی دیزنی در مورد این که دنیای لند لند و دنیای دیزنی در دنیای پس از همه گیر چگونه به نظر خواهند رسید ، طوفان مغزی می کند. در مصاحبه اخیر با بارون، ایگر اظهار داشت:

یکی از مواردی که قبلاً در مورد آن بحث می کنیم این است که برای بازگشت به برخی از چهره های طبیعی ، افراد باید احساس امنیت کنند. برخی از این موارد در نهایت ممکن است به شکل واکسن به وجود بیایند ، اما در صورت عدم وجود آن می تواند ناشی از محدودیت های بیشتر ، دقیق تر و دقیق تر باشد. دقیقاً همانطور که اکنون برای هر کسی که به پارک های ما می رود ، چک های کیسه ای را انجام می دهیم ، ممکن است که در یک مقطع یک جزء از آن اضافه کنیم که دمای افراد را به عنوان نمونه می گیرد.

ایده ایگر برای گرفتن درجه حرارت parkgoers تا حدودی الهام گرفته از اقدامات انجام شده در حال حاضر در چین برای مبارزه با شیوع ویروس است. این یک قدم در جهت درست است ، اما حامل ویروس هایی که علامت یا در دوره جوجه کشی هستند را در نظر نمی گیرند. این امر همچنین باعث می شود ورود به پارک ها روند طولانی تری داشته باشد ، اما ایگر مایل است چنین اقدامات احتیاطی را انجام دهد “حتی اگر کمی سختی ایجاد کند.”

مطلب پیشنهادی  اکنون کارول باسکین اکنون باغ وحش جو اگزوتیک "ببر پادشاه" را کنترل می کند

در هر صورت ، مدتی می گذرد که اجازه خواهیم داد دوباره پا بگذاریم داخل پارکهای دیزنی. اگر فقط نمی توانید صبر کنید تا دستتان را روی یک چتر دیزنی بکشید ، خبرهای خوبی وجود دارد: دیزنی این دستورالعمل را در وبلاگ خود به عنوان بخشی از سریال #DisneyMagicMoments At Home به اشتراک گذاشته است.

گالری – بهترین خائنانی دیزنی همه زمان ها