اگر این هفته به تماشای معروف ترین فیلم های دیزنی در دیزنی + بروید ، یک مورد جدید دیگر در مورد زمان اجرا پیدا خواهید کرد: انکار مسئولیت پانزده ثانیه ای که در آغاز فیلم هایی مانند پیتر پن، سه Caballeros، و بانو و ولگرد به بینندگان هشدار دهید که انتخاب آنها “شامل تصاویر منفی و یا بدرفتاری با مردم یا فرهنگها” است.

هشدار ، یک بخش بزرگ از متن سفید روی صفحه سیاه همراه با شمارش معکوس برای شروع ارائه ویژگی ، همچنین توضیح می دهد که “این کلیشه ها در آن زمان اشتباه بودند و اکنون اشتباه هستند. به جای حذف این محتوا ، ما می خواهیم تأثیر مضر آن را بپذیریم ، از آن بیاموزیم و برای ایجاد آینده ای فراگیرتر در کنار هم مکالمه کنیم.

اضافه شدن این هشدارها توسط دیزنی در حالی است که بسیاری از سرویس های پخش جریانی با چگونگی ارائه صحیح – یا اصلاً حاضر نبودن – محبوب های محبوب از دوره های گذشته که شامل تصاویر کلیشه ای (اگر نژاد پرستانه کامل نباشد) از فرهنگ های مختلف دست و پنجه نرم می کنند. در اوایل سال جاری ، HBO Max به طور خلاصه حذف شد بر باد رفته از کتابخانه پخش جریانی آن ، قبل از اضافه کردن آن به همراه مقدمه جدیدی از محقق فیلم و مجری برنامه TCM ، ژاکلین استوارت ، که کلیشه های نژادپرستانه آن را به همراه جزئیات بیشتر درباره تولید و استقبال از فیلم ، در متن قرار داد. بی بی سی یک قسمت از آن را حذف کرد برج های فاولتی از پخش جریانی به دلیل مخالفت های شدید جان کلیس ، خالق و ستاره سریال ، از جمله پخش های جنجالی است.

مطلب پیشنهادی  کورتنی کاکس برای "جیغ 5" باز خواهد گشت

من شخصاً روش HBO Max را ترجیح می دهم ، که آنها از همان زمان در فیلم های دیگر مانند آنها تکرار شده اند زین های فروزان. به بینندگان اجازه می دهد تا این عناوین مهم تاریخی را تماشا کنند ، در عین حال به بینندگان کمک می کند تا بفهمند چه چیزی را تماشا می کنند و چرا. (در شرایطی که زین های فروزان، استوارت متذکر شد که استفاده از لعن بسیار در خدمت تمسخر و انتقاد از نژادپرستی است ، نه ادامه آن.) انکار مسئولیت خوب است ، اما یک انسان زنده در واقع توضیح دادن مطالب به روشی جذاب بسیار بهتر است.

این هشدار کامل محتوای دیزنی + است:

گالری – آنچه را نباید در دیزنی + تماشا کرد: