طبق گفته ها ، دیزنی + طی پنج ماه از زمان راه اندازی خود به 50 میلیون مشترک مشترک پرداخت شده رسیده است تنوع. این تعداد چیزی فراتر از آن چیزی است که دیزنی برای سرویس پخش خود در این نقطه از سال پیش بینی کرده است. بیش از 21 میلیون نفر از این مشترکان از 3 فوریه امضاء شدند که دیزنی اعلام کرد دیزنی + 28.6 میلیون کاربر دارد. این پلت فرم محتوای اصلی و همچنین عناوینی از Pixar ، Marvel ، Lucasfilm و National Geographic را ارائه می دهد.

یکی از دلایل اصلی این سنبله عضویت ، اولین حضور در اروپا با دیزنی + بود: انگلیس ، ایرلند ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، اتریش ، فرانسه و سوئیس. اما سلاح مخفی واقعی پلت فرم جریان هند هند بود – از زمان راه اندازی آن در تاریخ 3 آوریل ، فقط 8 میلیون عضو ثبت نام اضافی فقط در هند وجود داشته است. کوین مایر ، رئیس Walt Disney Direct-to-Consumer & International ، در بیانیه ای گفت: “ما واقعاً فروتنیم که دیزنی پلاس با میلیون ها نفر در سراسر جهان طنین انداز است.” ما در موقعیتی بخت و اقبال هستیم که می توانیم مجموعه گسترده ای از سرگرمی های بزرگ ریشه در شادی و خوش بینی در دیزنی + ارائه دهیم. “

مطلب پیشنهادی  یکی دیگر از شخصیت های پارک ژوراسیک برای Jurassic World 3 باز خواهد گشت

این خوشحالی و خوش بینی یکی از نقاط اصلی فروش Disney + در حال حاضر است. در طی این بیماری همه گیر جهانی ، مردم به دنبال اضافه کردن کمی جادوی دیزنی به زندگی خود هستند. در واقع ، دقیقاً بین تاریخ های شنبه ، 14 مارس و دوشنبه 16 مارس ، ثبت نام های دیزنی + سه برابر شد. این یک چیز بسیار خوب برای دیزنی است ، اما ممکن است در آینده مشکلی ایجاد کند. چگونه دیزنی + همچنان در ماه های آینده همچنان در حال فریب دادن مطالب تازه خواهد بود ، زیرا تولید در همه جا تقریباً به طور کامل متوقف شده است؟ این چیزی است که Netflix ، Hulu و Amazon Prime نیز باید با آن روبرو شوند. تا آن زمان ، همیشه می توانید دوباره تماشا کنید ماندالوریایی.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی +: