در این مرحله ، این امر جهانی شناخته شده است جنگ ستارگان: Rise of Skywalker پایان دادن به سه گانه دنباله ای که طرفداران در ذهن داشتند. آنها از زمان انتشار فیلم کریسمس گذشته ، صدای نارضایتی های خود را در رسانه های اجتماعی شنیده اند. ناچیز کمتر از دو پیشینیان ، قسمت IX برخی از منفی ترین بررسی های هر کدام را بدست آورده است جنگ ستارگان فیلم سینما. این میزان در حال حاضر 52 درصد است گوجه فرنگی فاسد شده، یک درصد زیر فانتوم تهدید.

در مصاحبه اخیر در مورد Dragcast پادکست ، دیزی ریدلی درباره واکنش شدید فیلم به دست آورد ، و این تجربه را “ناراحت کننده” توصیف کرد. سعید ریدلی:

ژانویه خیلی خوب نبود. عجیب بود ، من مثل این همه عشق احساس کردم که می خواهم بار اول در اطراف نشان داده شود ، من مثل این بودم ، “عشق کجا رفته است؟” … می دانید ، همه حق دارند که چیزی را دوست نداشته باشند ، بلکه آن را دوست دارند احساس می کند کمی تغییر کرده است. اما من فکر می کنم به طور کلی به این دلیل است که رسانه های اجتماعی و آنچه شما وجود دارد … من حدس می زنم اکنون مکالمات فقط عمومی تر هستند ، بنابراین من چیزهایی را که نمی دیدم وجود دارد ، اما صادقانه سعی می کنم در ماه ژانویه به اخبار من بپردازم و سعی در دیدن آن ندارم. عناوین جنگ ، من عناوین را می دیدم و شبیه “خدای من ، این بسیار ناراحت کننده است.”

ریدلی ، کارگردان J.J. آبرامز و بقیه بازیگران وارد سال جدید شدند و کاملاً از انتقادات شدید احتمالی فیلمشان آگاه بودند. بازیگر جان بویگا از آن زمان به توییتر رفته است تا با خنده دار در برابر نفرین مخالفت کند. آبرامز خود را در مورد باز کرد ظهور Skywalkerپذیرش در پایان ژانویه ، با بیان ساده ، “این همیشه کار نمی کند.”

مطلب پیشنهادی  متالیکا در حال کار بر روی قطعه ارکستر برای فیلم "جنگل کروز"

به طور کلی ، ریدلی اعتراف کرد که تمام مصیبت “پیمایش” برای حرکت است. اما در نهایت ، او چیزی را تغییر نمی دهد. وی گفت: “من واقعاً به آن احساس افتخار می كنم ، و از اینكه بخشی از آن هستم بسیار هیجان زده ام.”

گالری – هر سوال بی پاسخ در جنگ ستارگان: Rise of Skywalker: