اگر از طرفداران دیوید فینچر هستید ، برای اینکه مدتی حرفه او را دنبال کنید ، به اشتراک Netflix احتیاج دارید.

فینچر به مجله فرانسوی گفت برتر (از طریق لیست پخش) که وی “چهار سال دیگر” با سرویس پخش جریانی “قرارداد انحصار” دارد. آخرین فیلم فینچر ، مانک، برای Netflix ساخته شده است. پروژه قبلی فینچر تولید (و کارگردانی هفت سریال) از مجموعه جنایی Netflix بود شکارچی ذهن، که به مدت دو فصل اجرا شد.

فینچر قبلاً گفته است که قسمتهای بیشتری از سریال بسیار بعید است ، اما او اندکی اشاره کرد که قصد دارد با چهار سال باقی مانده در قراردادش انجام دهد:

بسته به استقبال از “مانک” ، یا می خواهم ببینم که آنها با خجالت از آنها می پرسند که چه کاری می توانم برای بازخرید خودم انجام دهم یا به رفتار احمق متکبر که احتیاج به ساخت فیلم های سیاه و سفید دارد ، خواهم پرداخت. [Laughs] نه ، من اینجا هستم تا در حوزه نفوذ کوچک خودم “محتوایی” – به هر معنی – به احتمال زیاد برای آنها تماشاگر به آنها تحویل دهم.

طبق The Playlist ، معامله فینچر بسیار سودآور است (آنها می گویند منابع به آنها می گویند ارزش “بیش از نه رقم”). حداقل یک پیشرفت بسیار هیجان انگیز در اینجا وجود دارد: این احتمال وجود دارد که اتفاق جدیدی – یا شاید حتی – را ببینیم چندتایی چیزی – از فینچر در چهار سال آینده بسیار بالا است. در عین حال، مانک این جمعه اکران محدودی در برخی از سالن های نمایش دارد. آی تی در 4 دسامبر در Netflix برای اولین بار پخش می شود. در حال حاضر ، Netflix همچنین دارای حق پخش چندین فیلم برتر Fincher است: شبکه اجتماعی و زودیاک

گالری – هر فیلم دیوید فینچر ، رتبه بندی از بدترین به بهترین:

مطلب پیشنهادی  تفاوت بزرگ بین "لوگان" و "شوالیه تاریکی برمی خیزد"