دیوید فینچر کتاب های زیادی را اقتباس کرده است: باشگاه مبارزه، دختر از دست رفته، دختری با خال کوبی اژدها. اما او حق رای دادن عظیمی برنخاسته است و یا فیلمی براساس مجموعه کتابهای مصور محبوب ساخته است. و بر اساس برخی نظرات اخیر ، به نظر می رسد که او هرگز نخواهد کرد.

در مصاحبه جدید بیوگرافی تاریخی هالیوود در تبلیغ آخرین فیلم او مانک، فینچر به دلیل وسواس منحصر به فرد خود در فیلم های میلیارد دلاری ، از استودیوهای هالیوود انتقاد کرد. فینچر ، که اخیراً فاش کرد که یک قرارداد انحصاری طولانی مدت با Netflix امضا کرده است ، به این گفت تلگراف که هیچ یک از استودیوهای بزرگ “نمی خواهند در تجارت محتوای چالش برانگیز با قیمت متوسط ​​باشند. و این دقیقاً نوع فیلم های من را جدا می کند. ” او اعتبار شرکتهایی مانند نتفلیکس را برای ساخت فیلمهایی اعلام کرد که “در واقع فرهنگ ما را منعکس می کنند و با ایده های بزرگ کشتی می گیرند.”

فینچر به ویژه واژه های محکمی برای فیلم اخیر برادران وارنر و دی سی کامیکس از بذله گو، که به یک موفقیت عظیم در گیشه تبدیل شد و برنده جایزه اسکار برای ستاره خوآکوین ققنوس شد. همانطور که فینچر گفت:

کسی فکر نمی کرد که اگر شوالیه تاریکی به اندازه عظیم نبوده است با یک شوک غول پیکر با جوکر شلیک کرده است. فکر نمی کنم کسی به این مطالب نگاه کند و فکر کند ، “بله ، بیایید تراویس بیکل و روپرت پوپکین را برداریم و آنها را با هم مخلوط کنیم ، سپس او را در خیانت به یک بیمار روانی به دام بیندازیم ، و آن را به ارزش یک میلیارد دلار بدل کنیم.

سووو ، حدس می زنم فینچر سازنده نیست جوکر 2، متعجب؟

مطلب پیشنهادی  پس از سالها تأخیر ، تریلر ‘Chaos Walking’ اینجاست

جالب است که فینچر انجام داد تقریباً در سالهای اخیر یک فیلم حق رای دادن بسازید. مدتی را به دل بست جنگ جهانی Z 2، عاقبت فیلم پرفروش محبوب زامبی که می توانست شاهد بازی مجدد او با او باشد باشگاه مبارزه و Se7en ستاره برد پیت. درست چند ماه قبل از شروع فیلمبرداری ، تولید در Z-ظاهراً به دلیل مسائل بودجه ، quel تعطیل شد. تصور می شود که فینچر با اظهار نظرهای خود در حال تجسم در تجربیات شخصی خود است.

مانک از 4 دسامبر در Netflix در دسترس خواهد بود. اکنون در سینماهای منتخب پخش می شود.

گالری – هر فیلم دیوید فینچر ، رتبه بندی از بدترین به بهترین: