بیوگرافی بسیار مورد انتظار دیوید فینچر مانک اواخر پاییز امسال راهی نتفلیکس شده است. این فیلم بر اساس حرفه حرفه ای ساخته شده است همشهری کین فیلمنامه نویس هرمان جی. مانکیویچ و جنگ خلاقانه او با اورسون ولز. در کنار گری اولدمن در نقش اصلی ، آماندا سیفرد در نقش ماریون دیویس بازیگر هالیوود بازی می کند. در مصاحبه اخیر با Collider ، سیفرد با صراحت افکار خود را در مورد همکاری با فینچر به اشتراک گذاشت ، تجربه‌ای که او آن را “سختترین [she’s] تا به حال کار کرده است. “به گفته سیفرد ، صحنه های خاص فیلم” کل هفته “طول می کشد:

من بخشی از صحنه ها بودم که افراد زیادی در آن حضور داشتند و یک هفته تمام آن را انجام می دادیم. من نمی توانم به شما بگویم چند بار ما این کار را انجام دادیم ، اما من حدس می زنم 200 ، شاید من اشتباه کنم و می توانم کنار بروم. آه ، من می توانم پنج روز از یک صحنه را دست کم بگیرم وقتی که هیچ خطی نداشتم … “فکر می کنید من فقط می توانم استراحت کنم؟” نه ، زیرا احتمالاً حدود نه یا 10 زاویه دوربین مختلف وجود دارد که در یک زمان روی من بوده است. نقطه.

کسی واقعاً تعجب کرده؟ فینچر به عنوان یکی از سریعترین کارگردانان هالیوود به شهرت رسیده است. اما توجه به جزییات همان چیزی است که به ما فیلمهایی مانند باشگاه مبارزه و شبکه اجتماعی. سیفرد فینچر را “یکی از انواع” توصیف کرد و او از آنچه که قادر به تصرف خود بودند “هیجان زده” است. فینچر خوش شانس بود مانک در اواخر ماه فوریه ، درست قبل از تولید مجبور به تعطیل شدن به دلیل وجود کوروی ویروس پیچیده شد. وگرنه ، چه کسی می داند که گرفتن هر شلیک چقدر طول می کشد؟

مطلب پیشنهادی  DC کنوانسیون FanDome را در دو رویداد تقسیم می کند

گالری – بهترین کارگردان Cameos همه زمان ها: