هیچ کس کاملاً مثل دیوید لینچ وجود ندارد. زندگی خلاقانه او یک معما است ، مملو از چیزهایی که ممکن است هرگز واقعاً آن را درک نکنیم. نویسنده نویس مجبور شده است روزانه “گزارش های هواشناسی” را به کانال YouTube خود تئاتر دیوید لینچ بنویسد ، که در آن او کاملاً به معنای واقعی کلمه در آن روز هوای لس آنجلس را می گوید. به طور معمول ، کلیپ ها کمتر از یک دقیقه طول می کشند. او تاریخ را یادداشت می کند ، یک کوه کوتاه از آسمان در بیرون ، پیش بینی دما را به ما می دهد و سپس علامت می زند. در این گزارش های جوی واقعاً هیچ اتفاقی نمی افتد ، و با این حال آنها به تماشای اعتیاد هستند.

گزارش وی در تاریخ 3 ژوئن کمی متفاوت بود. او با یادآوری “آسمان آبی زیبا” و “آمدن آفتاب طلایی” روز شروع کرد. پس از عرف او “روز خوبی داشته باشید ، همه!” لینچ از دوربین دور می شود تا آنچه را که به نظر می رسد مانند وزوز اره ای است ، کار کند و پیام کاملی از پوستر را که در پشت سر او قرار دارد فاش کند: “ماده سیاه زندگی. صلح عدالت بدون ترس.”

مطلب پیشنهادی  نویسنده "قانون و نظم" به دلیل تهدید پست ها در مورد معترضین اخراج شد

کلیپ دقیقه و نیم آنچه را که بسیاری از ما نسبت به لینچ دوست داریم ، در بر می گیرد – توانایی او برای گفتن خیلی چیزهای کم با آن. برخلاف مونولوگ هشت دقیقه ای اینستاگرام Dwayne “The Rock” جانسون ، پیام لینچ قطعاً کمتر کلام است. برخی ممکن است استدلال کنند که پیام است هم ساده. اما در مورد نحوه قرار گرفتن دوربین بی عیب و نقص بر روی علامت ساده سیاه و سفید چیزی تعجب آور است. بدون کلمات لازم است. با این حال ، ما می خواهیم بدانیم که لینچ با آن وزوز اره چه ارتباطی دارد. خوب خواهد بود

گالری h شوک تیز کردن طرفداران پیش بینی شده با اسپویلرها: