دنیس ویلنوو تپه پس از آنکه اولین عکس های هفته گذشته فاش شد ، اقتباس بسیار جنجالی دریافت کرده است. پرتره های سینمایی تیموته چالامت به عنوان پل سلطنتی جوان پاول آتریدس که در یک منظره متروک ایستاده است ، طرفداران علمی (و دختران نوجوان) را در همه جا به راه انداخته است. اما دیوید لینچ واقعاً متوجه نشده است. در مصاحبه اخیر با هالیوود ریپورتر ، لینچ احساسات خود را نسبت به ایزوله کردن ، آینده فیلمبرداری در دنیای پس از عروق کرونر و مدیتیشن متعالی به اشتراک گذاشت. لینچ در حالی که خود را با پروژه های شخصی مشغول کرد ، اظهار داشت که در آینده “علاقه صفر” دارد تپه فیلم

لینچ در سال 1984 تلاش کرده بود که رمان علمی تخیلی فرانک هربرت را برای پرده بزرگ به نمایش درآورد. این محصول بدست آمده از یک دفتر جعبه عجیب و غریب بود که کنجکاوی در رپرتوار لینچ است. هنگامی که از او پرسیده شد که چرا او از فیلم اجتناب می کند ، لینچ پاسخ داد:

زیرا این برای من دل دردناک بود. این یک شکست بود و من قطع نهایی نداشتم. من یک میلیارد بار این داستان را گفته ام. این فیلمی نیست که من می خواستم بسازم. من بخش های خاصی از آن را خیلی دوست دارم – اما این یک شکست کامل برای من بود.

در حالی که لینچ خود را به خوبی از پروژه دور کرده است ، باید توجه داشت که نسخه او تپه آنطور که قبلاً جهان متنفر نبوده است. ممکن است کثیف ، ناقص و گیج کننده باشد ، اما چیزی در مورد اردوگاه دهه 80 آن و اشتباهات شکوهمند وجود دارد که آن را به نوعی تبدیل می کند. ویلنوو تپه قرار است توسط تصاویر برادران وارنر در تاریخ 18 دسامبر سال 2020 منتشر شود.

مطلب پیشنهادی  ممکن است "سریع و خشمگین 9" به فضای بیرونی بروید

گالری – کارگردانانی که به طور مشهور از فیلم های خود متنفر بودند:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید