CBS All Access پیش پرده جدیدترین قسمت از قسمت را رد کرده است پیشتازان ستاره ای: کشف، که هفته آینده به نمایش در می آید. فصل 5 قسمت 5 با عنوان “Die Trying” (مرگ در تلاش) است و از نظر کلیپ پیش نمایش ، یک قسمت فشرده است. اگر از نزدیک تماشا کنید ، متوجه یک چشم انداز چشم پوشی می شوید که از آن چشم پوشی می کنید Videodrome و اسکنرها کارگردان دیوید کروننبرگ.

پیش پرده کامل زیر را ببینید. کروننبرگ در نمره 0:23 دوم ظاهر می شود:

ما در مورد معنای کارامد کروننبرگ یا نوع شخصیتی که او بازی می کنیم ، واقعاً زمینه زیادی نداریم. و صورت او به سرعت چشمک می زند ، به احتمال زیاد بینندگان حتی متوجه آن نخواهند شد. فقط هنگامی که روی قاب مکث می کنید می توانید در ویژگی های صورت او جمع شده و متوجه شوید چه کسی است. عکس کروننبرگ قطعاً مشارکت او در قسمت بعدی را اذیت می کند ، اما هیچ توضیحی در مورد اینکه شخصیت او نقشی اساسی در داستان دارد بازی خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی  همه فیلم ها و نمایش های کریسمس Netflix برای سال 2020

13 قسمت از فصل 3 ستاره Trek: Discovery اوایل ماه اکتبر آغاز شد و قرار است تا ژانویه 2021 ادامه داشته باشد. این نمایش بسیار محبوب است و فصل چهارم نیز رسماً در ماه اکتبر سفارش داده شد. Sonequa Martin-Green در نقش مایکل برنهام بازی می کند. داگ جونز ، شازاد لطیف ، آنتونی راپ و ماری ویزمن نیز در کل سریال به عنوان خدمه دیسکاوری بازی می کنند.

فصل 3 قسمت 5 از پیشتازان ستاره ای: کشف اولین بار پنجشنبه هفته آینده ، 12 نوامبر برگزار می شود.

گالری – فیلم های علمی تخیلی که آینده را پیش بینی می کنند: