در پی تور جهانی ترولزموفقیت فوق العاده VOD موفقیت آمیز ، رئیس NBCUniversal جف شل برنامه خود را برای انتشار حق بیمه VOD تبدیل به “عنصر مکمل” برای توزیع تئاتر برای عناوین خاص بر اساس “مورد به صورت” نشان داد. تنوع. این بدان معناست که در آینده ، NBCUniversal ممکن است گذشته باشد که قبلاً پذیرفته شده است که به غرفه داران 90 روز اختصاصی عناوین تئاتر در تئاترها اختصاص دهد. در اوایل این هفته ، نظرات Shell پرهای تئاترهای AMC را برمی انگیخت ، که تصمیم گرفته اند هنگام تهیه نسخه پشتیبان و در حال اجرا ، عناوین جهانی را از روی صفحه نمایش خود حذف کنند. آخرین مورد در مورد این موضوع ، صاحب سینماهای Regal ، سین سینا ، است که اظهار داشت که “آنها فیلمهایی را نشان نخواهند داد که از ویندوز رعایت نکنند.”

تور جهانی ترولز به طور غیر منتظره فیلمی شد که در بین همه گیر جهانی ، دنیای پخش فیلم را لرزاند. از آنجا که استودیوهای بزرگ عناوین خود را به چپ و راست موکول می کنند ، NBCUniversal با تهیه فیلم در دسترس برای VOD با قیمت 19.99 دلار ، تصمیم جسورانه ای برای افتخار تاریخ انتشار 10 آوریل خود گرفت. سود فوق العاده سودآور بود – تور جهانی ترولز تنها سه هفته 100 میلیون دلار درآمد کسب کرد که این رقم بیشتر از اول است ترول ها فیلم ساخته شده در طول اجرای تئاتر پنج ماهه اش. نتیجه تصمیم Universal باعث می شود استودیو به شدت استفاده از مدل نسخه را در آینده بیشتر مورد توجه قرار دهد.

مطلب پیشنهادی  "مرد آهنی" در مقابل "مرد فولاد": چرا یک نفر کار می کرد و یکی نشد

در حالی که شل بر این عقیده ایستاده بود که اکران های تئاتر “عنصر اصلی” در کار جهانی در صنعت فیلم سازی خواهد بود ، او همچنین خواست که استودیو مجبور شود در دنیای پس از COVID-19 سازگار شود. شل گفت: “اکثر فیلم ها ، چه دوست داشته باشیم چه نخواهیم ، در خانه مصرف می شویم.” تصور نمی شود تصور کنیم که ما قصد تغییر را نداریم ، واقع بینانه نیست و این بخش از این تجارت تغییر نخواهد کرد. همه بخش های کار تغییر می کنند. “

گالری – فیلم هایی که زود هنگام به VOD رفتند به دلیل کروناویروس: