به افتخار 4 ماه مه ، روز جنگ های ستارگان AKA ، کارگردان رابرت رودریگز (شهر گناه، بچه های جاسوس) عکسی را برای توییتر خودش در کنار بزرگترین ستاره جهان است. این درست است ، ما در مورد Baby Yoda صحبت می کنیم. پست تجلیل نیز به عنوان اطلاعیه ای مبنی بر این که رودریگز در واقع یک قسمت از سریال را کارگردانی کرده است ، عمل کرده است ماندالوریایی فصل 2 ، شایعه ای که از مارس در اینترنت پخش می شود:

فصل اول آمار موفقیت آمیز دیزنی + ماندالوریایی در طول هشت قسمت خود کارگردانان متعددی داشت ، از جمله Taika Waititi و Bryce Dallas Howard. در حالی که این سریال لحن فراگیر دارد ، به هر کارگردان اجازه داده شد سبک شخصی خود را در قسمت خود تزریق کند. خالق جان فاوو برای فصل 2 مدل مشابه را دنبال می کند و دیو فیلیونی و ریک فامویوا را برای کارگردانی قسمت های بیشتر باز می گردند. مورچه مدیر پیتون رید نیز از طریق اعلام کرد توییتر که او همچنین در لیست مدیران است که برای فصل جدید حضور پیدا کرده است.

مطلب پیشنهادی  یک قسمت دیگر از "پادشاه ببر" قرار است به نتفلیکس وارد شود

کارهای گذشته رودریگز به ما نشان می دهد که او کسی است که جلوه های ویژه ای را ارزیابی می کند. شهر گناه استفاده از فن آوری پیشگویی ، و شما مشاهده گردید آن دسته از انگشتان دست انسان بچه های جاسوس؟ بنابراین ما به احتمال زیاد می توان انتظار داشت که برخی از تصاویر چشمگیر در اپیزود او را مشاهده کنیم ماندالوریان. مهمتر از همه ، عکس کودک یودا رودریگز از ما می خواهد که تعجب کنیم … آیا هر کاری می کند ماندالوریان کارگردان پس از فیلمبرداری با سلفی سبز رنگی سکسی عکس گرفت؟ چطور نمی تونی؟

ماندالوریایی انتظار می رود فصل 2 پاییز امسال وارد دیزنی + شود.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی پلاس:

برنامه MobileCrush Mobile را دریافت کنید