در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر ، فعلاً در هیچ کجای هالیوود فعالیتی وجود ندارد. اما حتی اگر فرد مبتلا به coronavirus به طرز جادویی از بین برود ، مارول هنوز هم نخواهد داشت Deadpool فیلم در میان گروه پروژه هایی که به طور فعال برای فاز چهارم جهان سینمایی مارول در حال توسعه بود. دو مورد اول Deadpoolاین مجموعه 1.5 میلیارد دلار در سراسر جهان ساخت و آن را از بین موفق ترین خواص دیزنی در خرید روباه قرن بیستم بدست آورد. اما در اینجا ما در سال 2020 می نشینیم ، و چنین نیست Deadpool 3 در افق فوری – یا حتی از راه دور.

راب لیفلد ، خالق سازنده Deadpool ، این هفته موجی از موج زد و در مورد عدم تحرک پشت ثانیه اظهار نظر کرد Deadpool عاقبت ، و سپس بیشتر بیانات خود را در io9. لیفلد می گوید که به بهترین دانش او (و او می داند) “هیچ حرکتی در مورد وجود ندارد Deadpool 3“در حال حاضر در مارول. او نگران این نیست که اصلاً اتفاق نیفتد؛ او ناامید تر از این است که به موقع اتفاق نمی افتد. همانطور که او بیان کرد:

صرف نظر از هرچه از منظر من ممکن است داشته باشم ، آنچه می دانم این است که تا زمانی که فیلمی در برنامه قرار نگیرد ، جدی گرفته نمی شود. و آنچه مردم دوست ندارند این است که من برنامه سال بعد ، 5 سال را داده ام و یا ارزیابی کرده ام و من Deadpool را روی آن نمی بینم. [So] من نمی بینم که می تواند زودتر از آن برسد.

تا به امروز ، مارول هیچگونه اطلاعیه ای در مورد این موضوع نداده است هر فیلم ها یا نمایش های تلویزیونی در مرکز جهش در فاز چهارم MCU که قرار است در ماه نوامبر با آن شروع شود عنکبوت. مارول حتی اعلام کرد تیغه فیلمی که احتمالاً در انتهای دم از تمام موارد MCU فاز چهار – در تاریخ Comic-Con 2019 هنوز تاریخ انتشار رسمی ندارد – هنوز هم وجود دارد. صفر صحبت های عمومی در مورد Deadpool 3.

مارول می تواند منتظر فیلم نهایی Fox X-Men باشد ، جهش های جدیدقبل از شروع فیلمبرداری فیلمهای X خود ، بالاخره بیاید و برود (جهش های جدید اکنون قرار است اواخر آگوست منتشر شود.) یا آنها می توانند در ساخت یک فیلم ابرقهرمانی با درجه R (یا اگر با آنتی بادی های قدیمی مبتذل Deadpool روبرو شوند ، با واکنش شدید مواجه شوند) ناخوشایند باشند. یا فقط می تواند این باشد که مارول برنامه ای از جهان سینمایی خود را از پیش ، سالها یا شاید حتی دهه ها در آینده برنامه ریزی کند. و در این مقیاس ، آنها فقط X-Men را مجدداً خریداری کردند ، که اینک به پشت لیست چیزهایی که قبلاً پخت و پز داشتند ، می رود. بنابراین ممکن است Deadpool 3 بیشتر یک چیز فاز پنج است.

مطلب پیشنهادی  راه اندازی مجدد برنامه های جهانی "Twister"

گالری – هر فیلم X-Men ، از بدترین به بهترین رتبه: