راجر دیاكینز ، اسطوره سینما ، مطمئناً در خلال انزوا خود مشغول ماندن است. به تازگی ، او پادکست جدید فیلمسازی را با همسر و همکار خود جیمز الیس دیاكینز با عنوان منتشر كرد تیم Deakins. معروف ترین کار خود را در این زمینه است هیچ کشوری برای افراد پیر، 1917، Blade Runner 2049و بارتون فینک (و بسیاری ، بسیاری دیگر) ، Deakins برای به اشتراک گذاشتن ترفندهای خود در تجارت واجد شرایط تر است. پادکست همه چیز را از نورپردازی گرفته تا مکانهای مختلف کشف می کند و Deakins ایده های زیادی برای قسمت های آینده دارد. در بیانیه ای به برخورد دهنده، Deakins گفت:

هنگامی که ما شروع به ساخت قسمتها کردیم ، تازه رشد کرد. اکنون ایده های زیادی برای قسمت ها داریم و در مناطق مختلف این هنرپیشه توسط افراد درگیر می شویم. ما خودمان را می بینیم که به طور مداوم به ماهیت مشارکتی فیلم باز می گردیم و این باعث می شود که ما بخواهیم در تمام زمینه های ساخت یک فیلم تحقیق کنیم.

دایکینز با چنین یک حرفه ای برجسته و کم نظیر در زیر کمربند خود ، عقل و حکایات زیادی برای پر کردن قسمت های خود دارد که در هر جایی از 30 تا 90 دقیقه است. میزبان اغلب توسط مت وایمن ، مدیر مشتاق عکاسی پیوسته است. نظرات وایمن عنصر جوانی را به وجود می آورد که دیدگاه فصلی راجر و جیمز را دور می زند. پادکست به طور رسمی در تاریخ 25 آوریل راه اندازی شد و این تیم از آن زمان تاکنون شش قسمت را تجربه کرده است. در مقام تیم Deakins وب سایت ، حتی اطلاعاتی در مورد چگونگی ارائه سؤالات مربوط به فیلم سازی خود وجود دارد تا به طور بالقوه در هوا پاسخ داده شود. بپرسید دور!

مطلب پیشنهادی  رون کاب ، طراح "بازگشت به آینده" ، در 83 سالگی درگذشت

گالری – بهترین برندگان تصویر که همه باید ببینند: