بار دیگر ، درست به سمت ما است.

تنوع گزارش می دهد که یکی از بزرگترین فیلم های دهه 90 اکنون برای راه اندازی مجدد راه اندازی شده است. که خواهد بود تویسترهیجان انگیز سال 1996 درباره هلن هانت و مرحوم بیل پكستون به عنوان یك جفت طوفان طوفان كه سعی در شناخت علم در پشت گردبادها داشتند.

با وجود این واقعیت که در آن زمان نه هانت و نه پکستون ستاره های عظیمی نبودند و با وجود این واقعیت که این فیلم بر اساس چیزی فراتر از این تصور نیست که گردبادها جالب به نظر می رسند (و به لطف جلوه های دیجیتالی) ، تویستر تبدیل به یک گروه بزرگ عظیم شد. این دومین فیلم ناخالص پرفروش تنها در سال 1996 بود روز استقلال. این پول بیشتر از اول درآمد ماموریت غیرممکن، صخرهو جری مگوایر این حتی یک زمان خاص جذابیت پارک موضوعی خود را (تا حدودی خنده دار) Universal Studios ایجاد کرد.

مطلب پیشنهادی  اکنون می توانید کوکی های کودک یودا را از «The Mandalorian» خریداری کنید

اکنون دوباره راه اندازی مجدد می شود تفنگ برتر: ماوریکجوزف کوسینسکی “در حال مذاکره” برای کارگردانی آن است:

فرانک مارشال عکس تهیه می کند و استودیو هم اکنون برای نویسندگی فیلم نامه با نویسندگان ملاقات می کند. جزئیات طرح در این آخرین نسخه مبهم است ، اما فیلم اصلی با بازی بیل پاکستون و هلن هانت بازی می کند ، که در چارچوب طلاق و یک زن و شوهر بازی می کنند. آنها به منظور تحویل سیستم هشدار آب و هوا که باید در مسیر Twister قرار بگیرد ، گردبادها را تعقیب می کنند.

Paxton در سال 2017 درگذشت. اما هلن هانت هنوز هم در جریان است ، و این اصل است تویستر کارگردان جان د بنت. او تا به امروز چقدر است؟

گالری – راه اندازی مجدد که همچنین توالی ها هستند: