به عنوان آخرین اقساط از اسرار حل نشده همچنان باعث جلب مجدد علاقه به پرونده های قدیمی می شود ، بسیار ممکن است که یک قسمت منجر به دستگیری یک قاتل کودک محکوم شود که نزدیک به نیم قرن از مقامات طفره رفته است.

تری دون میورر ، شوکر ، به TMZ گفت که از زمان پخش قسمت “Death Row Fugitive” از جلد 2 از سری اخیراً احیا شده در نتفلیکس ، تیم وی صدها بار در مورد قاتل محکوم لستر ایوبانکس ، که بدنام در 1973 از مقامات فرار کرد ، دریافت کرده است.

مورر گفت که آنها از هر محل عبور از محل یوبانکس عبور کرده اند که برای اجرای قانون معتبر به نظر می رسد. در همین حال ، خواهر مقتول ، میرتل کارتر ، به این نشریه گفت که امیدوار است این قسمت منجر به اسارت اوبانکس شود تا خانواده اش بتوانند تعطیل شوند

در 14 نوامبر 1965 ، ایوبانكس دختری 14 ساله در اوهایو به نام ماری الن دینر را تیرباران كرد. روز بعد ، در 15 نوامبر ، وی دستگیر و به اتهام قتل درجه یک و اقدام به تجاوز جنسی متهم شد. در ماه مه 1966 ، هیئت منصفه اوبانکس را مقصر دانست و به حکم اعدام محکوم شد. شش سال بعد ، حکم وی بدون امکان آزادی مشروط به حبس ابد تبدیل شد.

در 7 دسامبر 1973 ، مقامات زندان در طول سفر تعطیلات خود به یک مرکز خرید در کلمبوس ، اوهایو ، به ایوبانکس اجازه دادند که به عنوان پاداش رفتار خوب ، بدون مراقبت خرید کند. با این حال ، Eubanks هرگز به محل برنامه ریزی شده خود برای برداشتن بازگشت. وی از آن زمان به مدت 47 سال از دستگیری فرار کرده و ناپدید شدن وی به عنوان یکی از معروف ترین فرارهای محکومین ایالات متحده در تمام دوران شناخته شده است.

مطلب پیشنهادی  تماشای Horror Villain Jason Voorhees را به صورت خنده دار "بپوشید ماسک" PSA

در سال 2018 ، در چهل و پنجمین سالگرد ناپدید شدن او ، سرویس مارشال ایالات متحده Eubanks را به لیست 15 تحت تعقیب خود اضافه کرد. مارشال آمریکایی پیتر الیوت از بخش شمالی اوهایو در آن زمان در بیانیه مطبوعاتی گفت: “مارشال های ایالات متحده با گذشت زمان مانع مواردی مانند این مورد نمی شوند.” “یک چیز به ما دامن می زند و آن عدالت برای مری الن دینر 14 ساله از منسفیلد ، اوهایو ، قربانی بی گناه این پرونده است.”

به گفته TMZ ، از سال 2020 سرویس مارشال ایالات متحده معتقد است که Eubanks هنوز زنده است. پاداش هرگونه اطلاعاتی که منجر به دستگیری وی شود نیز از 25000 دلار به 50،000 دلار دو برابر شده است.

اگر او واقعاً زنده بود ، امروز یوبانک 76 ساله بود. از او به عنوان یک نر 5 فوت-11 با موهای سیاه و چشمان قهوه ای توصیف شده است.

از هرکسی که اطلاعاتی در مورد محل اقامت Eubanks دارد ، خواسته می شود تا با شماره 1-800-336-0102 با مرکز ارتباطات خدمات مارشال ایالات متحده تماس گرفته و یا از طریق نکات USMS نکاتی را ارائه دهند.

Netflix’s اسرار حل نشده: جلد 2 در 19 اکتبر پخش شد.

گالری – بهترین برچسب های فیلم همیشه: