مقاله جدیدی جذاب و از بعضی جهات کاملاً نگران کننده در این مقاله وجود دارد مجله نیویورک تایمز در مورد ایالت دیزنی در میان همه گیر کروناویروس. در حالی که دیزنی یکی از بزرگترین و قدرتمندترین شرکت های رسانه ای در جهان است ، به ویژه در معرض ابتلا به همه گیر بودن نیز آسیب پذیر است زیرا بخش های بزرگی از تجارت خود – پارک های موضوعی ، کشتی های کروز – به طور کامل توسط ویروس خاموش شده اند.

اما در اینجا متوقف نمی شود. سالنهای سینما ممکن است زودتر از پارکهای موضوعی بازگشایی شوند ، اما آنها فعلاً بسته هستند و حداقل برای چند ماه دیگر حداقل. دیزنی در تأخیر در تولیدات بعدی خود محافظه کار بوده است و فقط امروز بود که آنها دو ویژگی بزرگ انیمیشن خود را برای سال 2020 پشت کردند. روح، آخرین از پیکسار و کارگردان پیت داکت ، در تاریخ 19 ژوئن برای افتتاحیه تئاتری برنامه ریزی شده بود. اکنون ، در عوض در 20 نوامبر سال 2020 در سینماها افتتاح می شود.

مطلب پیشنهادی  طبق گزارش ها ، Regal Will همه سالن های نمایش خود را دوباره تعطیل می کند

استودیوی انیمیشن داخلی دیزنی تولید خاص خود را داشت که تقریباً به سمت تئاترها رفت روحتاریخ انتشار جدید بود رایا و آخرین اژدهابازیگران کاسی استیل و آوکوافینا. پیش از این در 25 نوامبر سال 2020 پیش بینی شده در سینماها بود. اکنون ، در عوض در 12 مارس 2021 نمایش برتر خواهد بود.

از آخرین ایمیلی که من با تقویم انتشار از دیزنی دریافت کردم ، فیلم بعدی که هنوز برنامه ریزی شده دیزنی است ، بازسازی است مولان، که قبلاً از مارس تا 24 ژوئیه برگردانده شده است. پس از آن ، فقط چند عنوان کوچک وجود دارد که تا پایان تابستان برنامه ریزی شده اند مرد پادشاه در ماه سپتامبر از فاکس. سپس در ماه نوامبر وجود دارد عنکبوت و اکنون روح، به دنبال پسر رایگان و داستان سمت غربی در ماه دسامبر. بدیهی است که همه این تاریخ ها بسیار در معرض تغییر هستند.

گالری – هر فیلم پیکسار ، از بدترین به بهترین رتبه: