در خبرهای بد دیگری اما اجتناب ناپذیر برای سینماها ، دیزنی اعلام کرده است که جدیدترین فیلم Pixar ، روح، بالاخره به سینماها نمی آید. این فیلم برای اکران در تاریخ 19 ژوئن برنامه ریزی شده بود ، اما بعلت شیوع ویروس کرونا به 20 نوامبر موکول شد ، اکنون این فیلم سینماها را حداقل در ایالات متحده به طور کامل دور می زند و اولین نمایش آن در سرویس پخش جریانی دیزنی در روز کریسمس است. (در بازارهای بین المللی که Disney + در دسترس نیست ، روح نوعی اکران نمایشی بدست خواهد آورد.)

در اینجا نظر کارگردان پیت داکتر در مورد اخبار از طریق بیانیه مطبوعاتی آورده شده است:

جهان می تواند مکانی طاقت فرسا و ناامیدکننده باشد – اما حتی در موارد به ظاهر پیش پا افتاده نیز مملو از لذت های غیرمنتظره است. “روح” آنچه واقعاً در زندگی ما مهم است را بررسی می کند ، سوالی که این روزها همه از ما می پرسیم. امیدوارم در مقطعی که مطمئناً همه می توانند از آن استفاده کنند طنز و سرگرمی را برای مردم به ارمغان بیاورد.

روح صدای جیمی فاکس ، تینا فی ، فیلیشیا راشاد و دیوید دیگز را در یک داستان درباره “یک معلم گروه مدرسه راهنمایی که شانس زندگی خود را برای بازی در بهترین باشگاه جاز در شهر دارد ، بازی می کند. اما یک اشتباه کوچک او را از خیابان های شهر نیویورک به The Great Before می برد – مکانی خارق العاده که در آن جدید است روح شخصیت ، کنجکاوی و علایق آنها را بدست آورید. “

مطلب پیشنهادی  ریک مورانیس از بازنشستگی برای تجارت تلفنی ظهور می کند

جالب توجه است ، در اطلاعیه مطبوعاتی هیچ اشاره ای به “Premier Access” نشده است ، افزایشی که دیزنی در انتشار یک فیلم پرفروش دیگر استفاده کرد ، مولان، مستقیم به + دیزنی. بینندگانی که می خواستند تماشا کنند مولان “زودهنگام” مجبور شد 29.99 دلار به عنوان حق اشتراک ماهیانه خود بپردازد. دیزنی در حال حرکت است روح به دیزنی + تعجب آور نیست ، اما واقعیت این است که آنها قیمت مشابهی را برای آن دریافت نمی کنند. شاید بجای دریافت هزینه اضافی برای فیلم ، آنها بخواهند از آن استفاده کنند روح به عنوان یک نقطه فروش عمده اشتراک هدیه در این فصل تعطیلات. می توانید به کسی حساب Disney + بدهید و سپس در کریسمس ، او می تواند تماشا کند روح در واقع این یک فروش بسیار خوب است.

گالری – شگفت آورترین فیلم های موجود در دیزنی +: