پست زیر حاوی تباه کننده برای Borat متعاقب Moviefilm.

در ماه جولای ، مدیر ارتباطات رودی جولیانی ، کریستینه آلن توییت کرد که شهردار سابق نیویورک “تلاش برای مصاحبه کلاهبرداری ساکا کوهن را خنثی کرد” او در طی مصاحبه برای یک مستند نوشت: “کوهن در حالی که بیکینی چند رنگی با ارسی مش بر تن داشت ، با جیغ هیستریک روی صحنه رفت. ” در حسابداری او ، “شهردار جولیانی به پلیس اطلاع داد تا با پلیس تماس بگیرد “که منجر به کوهن مانند” کفتار “شد”. جولیانی بعداً به صفحه شش گفت که “از اینکه چگونه من را نیاورد” از چگونگی مشاجره با کوهن “احساس خوبی” داشت.

به نظر می رسد که کل دنباله رویدادها توسط کوهن به عنوان بخشی از رویدادهای جدید ایجاد شده است بورات عاقبت ، Borat متعاقب Moviefilm. و اگرچه کوهن ممکن است در پایان این شیرین کاری فرار کند ، توصیف آنچه که به نظر می رسد جولیانی کلاهبرداری کوهن را “خنثی کرده” کاملاً دقیق نیست – خصوصاً از آنجایی که آلن فیلمبرداری را “مستندی” توصیف کرد که کوهن وقفه را قطع کرد ، در حالی که ” روزنامه نگار “در حال مصاحبه با جولیانی برای” فیلم “در واقع ماریا باکالووا بازیگر زن بود که در نقش دختر تواتار دختر بورات بازی می کند Borat متعاقب Moviefilm.

هنگام فیلمبرداری این “مستند” ، “توتار” با جولیانی در یک مجموعه هتل در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا مصاحبه کرد ، که وی اصرار دارد که توسط چین ایجاد شده است. او همچنین به شوخی می گوید که مایل است با توتار خفاش بخورد در حالی که او با او معاشقه می کند و او به عقب معاشقه می کند. (همچنین جولیانی در هنگام مکالمه از نوشیدنی الکلی در حال جرعه جرعه نوشیدن است.) پس از پایان مصاحبه ، جولیانی و باکالوا به اتاق خواب تاریک در مجموعه منتقل می شوند ، جایی که جولیانی به پشت خوابیده و روی تخت خوابیده است در حالی که او با لباسهایش دست و پا می زند ، ظاهراً میکروفن خود را از بین می برد. در آن زمان ، کوهن لباس بورات را پوشیده و مسائل را از هم می پاشد.

مطلب پیشنهادی  تئاترهای AMC پس از تعطیلی های سلطنتی همچنان باز هستند

مدیر ارتباطات جولیانی حداقل لباس کوهن را به درستی توصیف کرد: در پایان سکانس ، او با یک لباس زیر زنانه مش مشکی فرار می کند. شما قادر خواهید بود که کل توالی را برای خود ببینید بورات Moviefilm بعدی اولین بار در Amazon Prime در 23 اکتبر برگزار می شود.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم کمدی تاریخ: