چند هفته پیش ، گزارش ها به صورت آنلاین منتشر شد مبنی بر بازیگری روزاریو داوسون در فصل دوم سریال Disney + جنگ ستارگان سلسله ماندالوریایی. و نه تنها داوسون قصد داشت به بازیگران بپیوندد ، بلکه قصد داشت به بازی Ahsoka Tano ، شاگرد محبوب جدی از انیمیشن بپردازد Star Wars: The Clone Wars و جنگ ستارگان: شورشیان. ظاهراً این اولین حضور واقعی شخصیت زنده خواهد بود.

حالا خود داوسون در مصاحبه ای جدید با این شایعات اظهار نظر کرده است تنوع. به طور خلاصه: این معامله هنوز انجام نشده است ، اگرچه همانطور که داوسون آن را توصیف می کند ، قطعاً مانند یک احتمال قوی به نظر می رسد که او سرانجام باد ماندالوریایی. آنچه در مورد اخبار Ahsoka Tano گفته است:

‘هنوز تأیید نشده است اما وقتی این اتفاق بیفتد ، من بسیار خوشحال خواهم شد. او گفت ، من خیلی هیجان زده ام که در بعضی مواقع تأیید شود ، “به گفته وی ، افزود که این به دلیل هواداران یک میلیون و یک درصد خواهد بود.”

بعد از یک فصل برتر بسیار موفق نوامبر و دسامبر گذشته ، ماندالوریایی قرار بود فصل 2 پاییز امسال به دیزنی + بازگشت. این قبل از coronavirus بود. پس از کروناویروس ، چه کسی می داند؟ تولیدات فیلم و تلویزیون در حال حاضر در سرتاسر جهان خاموش است و اخیراً مقالاتی به موضوعاتی پرداخته اند که دیزنی بطور خاص در خلال تعطیل شدن طولانی با آن دست و پنجه نرم می کند ، زیرا بخش های بزرگی از مشاغل خود (پارک های موضوعی ، کشتی های کروز) خواهد داشت. طولانی ترین طول را به بازگشت به سرعت کامل. هر چه این مدت طولانی تر ادامه یابد ، احتمال دیدن انتظار نیز کمتر می شود ماندالوریایی بازگشت در سال 2020.

مطلب پیشنهادی  آخرین سازندگان Airbender سری Netflix را ترک می کنند

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی در دیزنی +: