در روز دوشنبه ، 27 آوریل ، سینماهای سینما در جورجیا می توانند دوباره به روی عموم مردم باز شوند – اگرچه بسیاری از زنجیرها قبلاً گفته اند که آنها هنوز مشتری را استقبال نخواهند کرد یا نمی توانند استقبال کنند ، یا بخاطر اینکه آنها با توجه به کارمندان کارمندان یا دیگر آماده نیستند که این کار را انجام دهند. اخراج ، نگرانی های طولانی در مورد همه گیر کرو ویروسی و ایمنی مشتری ، یا در مورد تئاترهای AMC ، آنها منتظر هستند تا هالیوود مجدداً اقدام به انتشار بلاکچین ها کند.

تئاترهایی که تصمیم به بازگشایی دوباره در جورجیا را دارند به زودی با حضور در تگزاس به آنها ملحق می شوند ، زیرا فرماندار آن گرگ ابوت اعلام کرد امروز این ایالت آماده است تا روز جمعه ، 1 مه 1 اجازه اقامت در خانه را به پایان برساند. ” سپس یکی از بازگشایی های ایالتی آغاز می شود ، در این مرحله “همه فروشگاه های خرده فروشی ، رستوران ها ، سالن های سینما ، مراکز ، کتابخانه ها و موزه ها مجاز به افتتاح خواهند بود ، اما میزان اشغال 25٪ محدود است.” اگر همه اینها طبق برنامه ابوت پیش برود ، مرحله دوم بازگشایی می تواند از 18 ماه مه آغاز شود ، هنگامی که نرخ اشغال این مشاغل مجاز به 50 درصد خواهد بود.

مطلب پیشنهادی  بررسی 'Antebellum': Two Monáes، Much Malaise

برخی از مشاغل تگزاس وجود دارد نمی تواند هنوز هم باز است ، از جمله سالن های ورزشی ، سالن ها و کافه ها. و ورزش در فضای باز فقط در صورتی مجاز است که کمتر از “چهار شرکت کننده” حضور داشته باشد. ابوت همچنین خاطرنشان كرد كه اعلامیه وی در مورد تئاترها ، مراکز تجاری و سایر مشاغل فاز یک “اجازه افتتاح است ، نه یک الزام”.

آخرین قسمت کلیدی است؛ برای بسیاری از فیلمبرداران و بسیاری از سالن های سینما ، این اعلامیه به یک تشریفات مبدل می شود ، زیرا multiplex محلی آنها حداقل برای کوتاه مدت بسته خواهد ماند. حتی اگر تئاتر انجام دادن باز ، آنها حداقل چند ماه محصول جدیدی برای نمایش ندارند ، هنگامی که برادران وارنر قصد دارد نسخه کریستوفر نولان را آزاد کند تنت و دیزنی دارد مولان و حتی سپسمخاطبان باید به اندازه کافی اطمینان داشته باشند که اگر بلیط خریداری کنند و به سمت تئاتر محلی خود بروند ، بیمار نمی شوند. اگر شما انجام دادن هفته های آینده به یک تئاتر در جورجیا ، تگزاس یا هر جای دیگر بروید ، به ما بگویید که چه چیزی را مشاهده می کنید توییتر یا فیس بوک

گالری – چیزی که بیش از همه از سینماها بدست می آوریم: