در بررسی وی درباره فدریکو فلینی ، یکی از بهترین خطوط راجر ابرت در مورد فیلمها ظاهر شد لا Dolce Vita. وی نوشت: “فیلم ها تغییر نمی کنند.” “اما بینندگان آنها این کار را می کنند.”

نمونه های بهتری از این پدیده کمتر از وسواس تازه رسانه های اجتماعی وجود دارد روز Groundhogکمدی ابتکاری هارولد رامیس درباره یک آدم هوایی بدبین به نام Phil Connors (بیل موری) که در Groundhog Day در Punxsutawney ، پنسیلوانیا گرفتار می شود. به دلایلی که فیل نمی فهمد – و هرگز فهمیده نمی شود – او هر روز صبح در رختخوابش در یک B&B Punxsutawney بیدار می شود. مهم نیست که چه کاری انجام می دهد – خواه به مردم کمک کند یا به یک جنایتکار تبدیل شود ، خواه همکار را اغوا کند یا سعی می کند جان یک انسان بی خانمان را نجات دهد – در دام می افتد. چرخه صدها بار تکرار می شود. شاید هزاران از زمان

روز Groundhog تقریباً 30 سال پیش آزاد شد. اما به سختی روزی می گذرد که در توییتر کسی (یا مقدار زیادی برخی از افراد) زندگی در عصر coronavirus را با مصیبت غم انگیز فیل مقایسه نمی کند:

به راحتی می توان فهمید که چرا این فیلم در ذهن مردم قرار دارد. وجود فیل حاوی شباهتهای زیادی با شیوه زندگی کروناویروس ما است. همه ما روز به روز در یک مکان گیر کرده ایم. ما نمی توانیم به جایی برویم ما نمی توانیم کسی را در خارج از همان حلقه کوچک مردمی که هر روز با آنها ارتباط برقرار می کنیم ببینیم. اندی مک داول از ما متنفر است. و به نظر می رسد هیچ کاری که انجام می دهیم شرایط ما را تغییر نمی دهد.

مطلب پیشنهادی  پاسخ به همه بزرگترین سوالات

اما مقایسه حتی قابل مقایسه تر از این است. T.J. ESPN کوین در توییتر خاطرنشان کرد که بسیاری از Phil Connors های مختلف در آن وجود دارد Groundhog Day – از آنجا که او مراحل مختلفی از سرخوردگی ، پذیرش و در نهایت روشنگری معنوی را طی می کند – نماینده بسیاری از افراد ما می تواند باشد ، حتی اگر در حلقه های تاج کوچک ما گیر کرده باشد.

بنابراین برخیزید و درخشش کارمندان ، این روز Groundhog است! از نو. و دوباره. و اگر می خواهید تماشا کنید روز Groundhog و آن را با شما تاج بی وقفه تکراری بودن خود ، اکنون در Netflix پخش می شود. به یاد داشته باشید: فیلم ها تغییر نمی کنند ، اما بینندگان این کار را انجام می دهند – حتی اگر دنیای اطراف آنها باشد نیست تغییر در همه

گالری – فیلم هایی که زود هنگام به VOD رفتند به دلیل کروناویروس: