فصل 11 از اشتیاق خود را مهار کنید طبق ریچارد لوئیس ادامه خواهد یافت تنوع. بازیگر قدیمی و دوست لری دیوید به دلیل یک سری جراحی های کمر و شانه مجبور به کناره گیری از نمایش HBO شد.

“به مدت 20 سال ، من بزرگترین نمایش کمدی را داشتم که می توانستم با قدیمی ترین و عزیزترین دوست خود LD تصور کنم. صادقانه بگویم ، من خرد شده ام که در این فصل حضور نخواهم داشت. ” تنوع. “مطمئناً ، من با دیگران فریاد خواهم زد محدود کردن هواداران با شروع فصل جدید. امیدوارم که برای فصل 12 آنجا باشم! ​​”

لوئیس رسماً اعلامیه را از طریق توییتر دوشنبه شب “چه سواری ، LD! دوستت دارم ، رفیق ، “لوئیس در پست خود نوشت. “به طرز غم انگیزی ، این 18 ماه گذشته من یک عمل جراحی کمر و دو شانه متحمل شده ام و نمی توانم برای فصل 11 در # شور و شوق شما باشم.

مطلب پیشنهادی  محصولات ویژه تعطیلات بادام زمینی امسال از تلویزیون پخش نمی شوند

از سال 2000 ، لوئیس خود را به عنوان یک شخصیت مهم تکرار شونده تقویت کرد اشتیاق خود را مهار کنید. او همانند دیوید نسخه نیمه زندگینامه ای از خود را بازی می کند. دوستی آنها روی صفحه منعکس کننده روابط نزدیک آنها در زندگی واقعی است. در فصل 5 ، وقتی لری به پیوند کلیه احتیاج دارد ، این ریچارد است که آن را به او می دهد.

در ژوئن 2020 ، اشتیاق خود را مهار کنید توسط HBO برای یازدهمین فصل تمدید شد. این نمایش طی سال های گذشته با کسب 47 نامزدی Emmy و کسب دو برد شتاب بیشتری به خود گرفت. مگر اینکه فصل 11 تفاوت اساسی با سایر قسمت ها داشته باشد ، لوئیس ممکن است فقط آرزوی خود را برای یک فصل 12 جلب کند.

گالری – بهترین قسمت های “مهار اشتیاق خود” از همه زمان ها: