برش زاک اسنایدر لیگ عدالتکه از طرف هواداران تحت عنوان Snyder Cut نامگذاری شده است ، تا سال 2021 در HBO Max حضور نخواهید داشت. در حالی که اسنایدر نسخه خود را از فیلم سال 2017 جمع می کند ، او در حال مشاهده نگاه خلاقانه خود است. آخرین موارد به شکل تصویری با وضوح پایین از Steppenwolf ارائه می شود ، متفاوت از ظاهری متفاوت با شرور که در آن دیدیم لیگ عدالت Steppenwolf برای هرکسی که به کمی تازه تر نیاز داشته باشد ، رهبر ارتش Parademon است که ورود یک شرور حتی بزرگتر ، Darkseid را نشان می دهد. عکسی را که اسنایدر در آخر هفته برای VERO ارسال کرده است بررسی کنید:

این Steppenwolf جدید و بهبود یافته یک انحراف شدید از اصل نیست. او قدری قد بلند تر ، تند تر و تند تر به نظر می رسد. بزرگترین تفاوت این نسخه با نسخه 2017 این است که به نظر می رسد این استپ وی گرگ کمتر انسان دوست و جانور تر است. به نظر می رسد شاخهای او به جای چسبیدن به کلاه ایمنی به پوست او چسبیده اند. با توجه به کیفیت تصویر ، نگاه واقعی به چهره اش دشوار است ، اما بسیار خوب می تواند این باشد که استپن گرگ بسیار خطرناک تر از چیزی است که فکر می کردیم.

مطلب پیشنهادی  League Justice League ’Snyder Cut Trailer: Every Easter Egg

امیدوارم ما در DC FanDome در تاریخ 22 اوت کمی وضوح بیشتری کسب کنیم. این رویداد مجازی دارای پنل هایی در مورد همه چیز DC خواهد بود و امیدوارم یکی از آن پنل ها دارای تریلری برای Snyder Cut باشد. تا آن زمان ، همیشه می توانید اتفاق خلاقانه رایان رینولدز را تماشا کنید فانوس سبز.

هر فیلم کمیک DC رتبه بندی از بدترین به بهترین: