خبر بد: شلوغی باعث نمی شود در سال 2020 احساس خوبی داشته باشیم.

domos های بیشتر همچنان در حال سقوط هستند ، زیرا به نظر می رسد همه گیر کورو ویروس علائمی از کند شدن نشان نمی دهد ، و استودیو ها همچنان به تأخیر انداختن بسیاری از نسخه های جدید خود ادامه می دهند. سونی پیکچرز به دلیل بسته شدن مداوم سینماها و تعطیل شدن تولیدات در سرتاسر جهان ، مجموعه ای از فیلمهای بزرگ خود را در سال 2020 به تأخیر انداخت.

قطعاً بزرگترین دسته این است Ghostbusters: Afterlife، که داستان دو اصلی را ادامه می دهد ارواح فیلم هایی با بازیگران جدید و تقریباً تمام اعضای باقی مانده بازیگران اصلی ، از جمله بیل موری. در ابتدا قرار بود در ژوئیه آینده در سینماها افتتاح شود ، فیلم به کارگردانی جیسون ریتمن اکنون به جای آن در 5 مارس 2021 افتتاح می شود.

همچنین به دلیل نگرانی عروق کروناویر به تاخیر افتاده است موربیوس، دومین تلاش سونی برای گسترش جهان سینمایی Spider-Man فراتر از حق رای دادن اصلی Spidey است. (اولین تلاش ، زهرثابت شد که ضربه بزرگی است.) موربیوس، که جارد لتو به عنوان دانشمندی که به طور اتفاقی خود را به یک خون آشام تبدیل می کند ، ستاره می شود ، قرار بود در 31 ژوئیه سال 2020 باز شود. در عوض ، اکنون در 19 مارس 2021 افتتاح می شود. موربیوس هواداران (سونی همچنین عنوان اکتشافی Marvel را از اکتبر 2021 به تعویق انداخت تا زمانی که مشخص شود.)

مطلب پیشنهادی  بررسیهای "Tenet" اول آن را یک عینک هیجان انگیز می نامند

اما صبر کنید! موارد بیشتری وجود دارد (که باید منتظر بمانید)! مدتها انتظار جدا نشده وقتی فیلم coronavirus زده شد ، فیلم تازه قرار بود تولید شود. انتشار آن قرار بود در مارس آینده اتفاق بیفتد ، اما اکنون انتظار می رود که در 8 اکتبر 2021 افتتاح شود. و اگر ناامید بودید که ببینید پیتر خرگوش 2: فراری، خبرها نیز در آنجا خوب نیست. این فیلم اکنون در 15 ژانویه 2021 در سینماها افتتاح می شود.

صادقانه بگویم ، در این مرحله ، اگر در ژانویه آینده مطمئناً رفتن به فیلم ها بی خطر باشد ، این خوب خواهد بود. ما آن را می گیریم. فقط به ما بده چیزی برای این که منتظر باشیم

گالری – فیلم هایی که زودتر به دلیل Coronavirus منتشر می شوند: