این یکی از آن دسته از موقعیت های خوب اخبار / اخبار بد برای ven Venus قدیمی ما است.

خبر بد مثل تقریباً هر فیلم اصلی که در سال 2020 در سینماها قرار دارد ، زهر 2 اکنون به دلیل همه گیر شدن کرونավիր ویروس به تأخیر افتاده است. حتی سمبوتیک های بیگانه نیز از تأثیرات آن مصون نیستند. سونی اعلام کرده است که این فیلم که قبلاً قرار بود در تاریخ 2 اکتبر سال 2020 در سینماها انجام شود ، اکنون به جای آن در 25 ژوئن 2021 به نمایش در می آید. ادیعی که فیلم ما اکنون بیش از یک سال از آن گذشته است!

این قطعاً خبر بدی است. خبر خوب این است که اکنون می دانیم زهر 2عنوان رسمی ، و شاید تمام تلاشهای هنری بشر ، بزرگترین زیرنویس در تاریخ تصاویر متحرک باشد. عنوان رسمی این است … زهر: بگذارید قتل عام شود.

من فقط می خواهم بگذارم یک ثانیه در آنجا بنشیند.

مطلب پیشنهادی  "استعدادهای درخشان آمریكا" بدون حضور مخاطبان زنده ادامه می یابد

بدیهی است که این عنوان به آنتاگونیست جدید ونوم ، یعنی قتل عام ترسناک تر و مصمم تر ، که در فیلم وودی هارلسون بازی شده است ، اشاره دارد. اما این عبارت فقط چیزی است که از دانشکده های ذهنی من باقی مانده است. بگذارید قتل عام شود بگذارید قتل عام شود! چه دنیایی. چه دنیایی.

زهر 2 – تام هاردی و میشل ویلیامز از فیلم اول ، و همچنین نائومی هریس به عنوان یکی دیگر از شرور اسپایدی به نام شرایک – به خواهران و برادران خود در جهان سینمایی مرد عنکبوتی سونی می پیوندد موربیوس، که قبلاً توسط همه گیری به تأخیر افتاده بود. در ابتدا برای انتشار این تابستان برنامه ریزی شده بود ، اکنون در مارس 2021 آغاز می شود.

گالری – هر فیلم مرد عنکبوتی از بدترین به بهترین رتبه بندی: