در سرتاسر کشور و جهان ، مشاغل با وجود تهدید جدی همه گیر کرونور ویروس ، اقدامات تجربی را برای از سرگیری کار انجام می دهند. برای بعضی از مشاغل این مشکل از سایرین است. در دنیای تجارت و تلویزیون ، با تعداد بسیاری از اعضای خدمه و بازیگران ، و صحنه هایی که فاصله اجتماعی غیرممکن است ، بسیار مشکل است.

گزارش جدید در تنوع برخی از مشکلات موجود در مورد فیلم و تلویزیون را جزییات می بخشد زیرا تلاش می شود کار خود را که در فوریه و مارس به حالت تعلیق درآمده بود دوباره از سر بگیرد زیرا تهدید کووید 19 روشن شد. و در میان تمام جزئیات دیگر ، یک نکته مهم و بسیار دلگرم کننده درباره وضعیت بتمن از ستاره Zoe Kravitz ، که در Catwoman در جدیدترین راه اندازی مجدد Dark Knight Dark Comics بازی می کند. او گفت تنوع حتی اگر برخی از استودیوها در حال آماده سازی تولید هستند ، او مطمئن نیست که کی دوباره به کار خود باز خواهد گشت. او افزود که …

… بخشی از او این است که – امیدوار است که هر روز از طریق ایمیل یا تماس تلفنی از خواب بیدار شود و بگوید: “ما آماده هستیم تا بریم.” “اما چه زمانی می توان آن را نامشخص دانست. او می گوید: “من با همه افراد در تماس هستم ، و هرکس آماده است که امنیت داشته باشد ،” “اما نه ، ما ایده ای نداریم.”

تولید در بتمن در اواسط ماه مارس تعطیل شد. کارگردان مت ریوز اظهار داشته است که این فیلم فقط 25 درصد از زمان کامل شدن دوربین ها تمام شد و این بدان معنی است که حتی وقتی خدمه به کار خود برگردند ، آنها هنوز راه طولانی دارند تا اینکه فیلم برای تماشاگران آماده شود. انتشار بتمن قبلاً یکبار عقب رانده شده است در ابتدا قرار بود در تاریخ 25 ژوئن 2021 ، این فیلم در 1 اکتبر 2021 در سینماها به سر می برد. هیچ تضمینی وجود ندارد که دوباره به تعویق بیفتد.

مطلب پیشنهادی  ‘Tiny Toons’ با قسمت های جدید در HBO Max بازگشت می کند

گالری – هر فیلم طنز DC ، از بدترین به بهترین رتبه: