هیچ یک از داستان های کمیک DC بیشتر از فرانک میلر بر ها و نمایش های تلویزیونی بتمن تأثیر نگذاشته است شوالیه تاریکی برمی گردد، داستان پیرمردی بروس وین که لباس خود را پس از بازنشستگی طولانی دوباره بر تن می کند. لحن تیره و تار ، تصاویر تاریک و طراحی ابتکاری لباس میلر برای نمایش هایی از این دست فیلتر شده است Batman: The Animated Series و شوالیه تاریکی برمی خیزد.

اما در حالی که چیزهای زیادی وجود دارد که از آنها الهام گرفته شده است شوالیه تاریکی برمی گردد، هنوز هیچ اقتباس مستقیم و زنده وجود ندارد. (یک فیلم انیمیشن دو بخشی در سال 2012 و 2013 منتشر شد.) یک فیلمساز که تحت تأثیر عمیق او قرار گرفته است شوالیه تاریکی برمی گردد می گوید هنوز هم می خواهد یک TDKR فیلم زک اسنایدر اخیراً به عنوان مهمان در کانال یوتیوب The Nerd Queens ظاهر شد ، جایی که اعتراف کرد حتی اگر همه فیلم های DC وی شباهت هایی به شوالیه تاریکی برمی گردد، او هنوز هم می خواهد یک اقتباس کامل انجام دهد.

مطلب پیشنهادی  پیتون رید می گوید 'Ant-Man 3' بسیار متفاوت از دیگران به نظر می رسد

“من خیلی با آن کمیک وسواس دارم. من همیشه فکر می کردم که شاید یک روز در جاده به عنوان یک بار مصرف ، فقط به عنوان یک بتمن قدیمی پوسته پوسته ، ما فقط این کار را انجام دهیم. این رویایی است که من می بینم ، “اسنایدر ، که اکنون در حال کار روی آن است ، گفت لیگ عدالت زک اسنایدر، برش چهار قسمت کارگردان وی لیگ عدالت فیلمی که اولین بار در سال 2017 در سینماها اکران شد. شاید حدود ده سال دیگر ، بن افلک آنقدر بزرگ شود که از بدخلقی ، پیری ، غم انگیز بتمن ، به شوالیه تاریکی و اسنایدر مبهم ، بدبخت ، فوق العاده افسرده تبدیل شود آرزوی او

لیگ عدالت زک اسنایدر اولین بار در HBO Max در سال 2021 برگزار می شود. می توانید فیلم کامل Nerd Queens را در زیر تماشا کنید.

[H/T ScreenRant]

گالری – هر فیلم کمیک DC ، رتبه بندی شده از بدترین به بهترین: