افراد مشهور ، آنها دقیقاً مانند ما هستند: در حین کورو ویروس در خانه به دام افتاده و از ذهن آنها حوصله می کشید.

شاهد ویل فرل ، که این هفته را در یك نشست تیمی در Seahtle Seattle NFL برگزار كرد كه در زوم برگزار شد. گرل (سن 52) نقش گریگ اولسن (سن 35 ساله) نقش Seahawks جدید را به عهده گرفت ، نقش خود را در این تخلف عنوان کرد (“من اینجا هستم که چند توپ را بگیرم!”) و چند نمایشنامه از طراحی منحصر به فرد خودش را معرفی کرد. (“90 پرواز Flywheel Kanye Starburst” بسیار امیدوار کننده به نظر می رسد.)

سازمان دیده بان “گرگ” در جلسه Seahawks در زیر مشاهده کنید:

فرل که در تیم فوتبال واریسی والیبال دبیرستانی خود لگد زده بود ، در ترکیب کمدی و ورزش موفقیت های زیادی داشته است. کلاهبرداری NASCAR شب های Talladega فقط دومین ضربه ناچیز 100 میلیون دلاری او بود ، و شرح زندگی او در انجمن بسکتبال آمریکا ، نیمه حرفه ای، هنوز هم ممکن است کمدی کم ارزش ترین کمدی او باشد. Cmon – چه کسی نمی کند دوست دارم تماشا کنم آیا فرل یک خرس را برپا خواهد کرد؟

مطلب پیشنهادی  Emmy نشان داد که چرا شما هرگز نباید در تلویزیون زنده با آتش بازی کنید

فرل هرگز یک فیلم فوتبال کامل ساخته نیست (اگرچه او سعی کرد با فوتبال او پا به پا کند لگد زدن و فریاد زدن) ، بنابراین شاید این پنجره بزرگنمایی Zoom برای یک پروژه آینده تحقیق کند. این اتفاق خاصی خواهد بود که می خواهیم در این زمان تاریک به دنبال آن باشیم.

گالری – بهترین برچسب های فیلم دهه: