تلویزیون هنوز از نمایش های محبوب دهه 80 و 90 برای راه اندازی مجدد استفاده نشده است. ABC امروز اعلام كرد كه آنها در حال ساختن يك خلبان براي نسخه جديد هستند سالهای شگفت انگیزکه در ابتدا از سال 1988 تا 1993 از شبکه پخش می شد. کل فرضیه نمایش قبلاً مربوط به دلتنگی بود ، بنابراین ممکن است در حال حاضر مفهوم کامل تری برای گرفتن تصویربرداری روینده وجود نداشته باشد.

قدیمی سالهای شگفت انگیز فرد Savage جوان به عنوان کوین آرنولد را ستاره کرد و فراز و نشیب های او را که در اواخر دهه 1960 در حومه شهر بزرگ شده است مزمن کرد. وحشی ، خلبان جدید را هدایت می کند سالهای شگفت انگیز، که مطابق با توضیحات رسمی آن (از طریق ، در همان مدت زمانی تنظیم می شود ، با یک پیچش بسیار قابل توجه) امروز ایالات متحده) نمایش در حال حاضر در مورد …

… “چگونه یک خانواده طبقه متوسط ​​سیاه در مونتگومری ، آلباما ، در اواخر دهه 1960 آشفتگی ، همان دوران سریال اصلی ، اطمینان حاصل کرد که” سالهای شگفت انگیز “برای آنها نیز بوده است.” علاوه بر وحشی ، که یک کمدی کارگردانی حرفه ای موفق ساخته است و همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی نیز فعالیت خواهد کرد ، راه اندازی مجدد شامل نیل مارلن ، خالق سری اصلی ، به عنوان مشاور است.

لی دانیلز این سریال را اجرا خواهد کرد. آخرین O.G.سالادین پاترسون نویسنده و تهیه کننده اجرایی است.

مطلب پیشنهادی  کریستوفر ملونی به عنوان شخصیت "SVU" در سری های جدید بازگشت

رد کردن سالهای شگفت انگیز تمرکز روی یک خانواده سیاه در اواخر دهه 1960 می تواند آن را یکی از به روزترین زمان های نمایش کلاسیک در حافظه اخیر کند. من به عنوان یک بچه دوست داشتم سالهای شگفت انگیز چون تماشای خانواده به عنوان یک نمایش عالی بود – والدین من در طول مدت زمان نمایش در مورد زندگی صحبت می کردند و من می توانم با شخصیت های جوان تر ، که تقریباً سن من بودند ، ارتباط برقرار کنم. اگر نمایش جدید بتواند سه نسل را جذب کند – مادربزرگ و مادربزرگ و مادربزرگ که در آن زمان زندگی می کردند ، والدینی که نمایش قدیمی را تماشا کردند و امروز فرزندانشان – این می تواند یک ضربه بزرگ باشد.

گالری – بهترین نمایش های تلویزیونی سال 2020 تا کنون: