در یک رویداد مجازی با عنوان “BlumFest” ، Blumhouse Productions چندین مورد جدید درباره پروژه های آینده خود ارائه داد. که شامل اعلام پنجم موذی فیلم ، این یکی به کارگردانی ستاره حق رای دادن پاتریک ویلسون ، و اولین نگاه به فیلم از هالووین می کشد، Blumhouse’s second هالووین فیلم و عاقبت 2018’s هالووین، به کارگردانی دیوید گوردون گرین.

گرین برای دنباله برمی گردد (و آن است عاقبت ، هالووین به پایان می رسدبه ترتیب به همراه جیمی لی کرتیس ، جودی گریر و آندی ماتیک در نقش لوری استرود ، دخترش کارن و نوه اش آلیسون به نمایش در آمد. در ابتدا برای اکران در هالووین در سینما برنامه ریزی می شد ، اما یک سال کامل توسط بیماری همه گیر ویروس کرونا عقب رانده شد. با وجود تمام زمان های پخش ، این فیلم فیلم های زیادی برای نمایش دارد. این تریلر در مورد طرح واقعیت چیزهای زیادی ارائه نمی دهد ، اما چه چیزی باید بدانید؟ مایکل مایرز بازگشته است. (باز هم ؛ به نوعی مورد اوست). اولین تیزر زیر را تماشا کنید:

مطلب پیشنهادی  ماه دسامبر چه چیزی را باید از HBO Max تماشا کنید

مرد ، با تماشای این موضوع واقعاً به تو ضربه می زند: اواخر ماه اکتبر است! سالن های سینما باید پر از فیلم های ترسناک مانند باشد هالووین می کشد، نیازی به گفتن نیست که مشتریانی که از شر آنها وحشت دارند. در سال 2020 شما باید با دیدن اخبار وحشت خود را پر کنید. چه دست انداز باورنکردنی.

هالووین می کشد قرار است در تاریخ 15 اکتبر 2021 در سینماها افتتاح شود. شما می توانید BlumFest را در کانال YouTube این شرکت تماشا کنید.

گالری – بهترین پوسترهای فیلم ترسناک تاریخ: