در دنیای اجتماعی اجتماعی امروز ، نمایش های گفتگوی اواخر شب با شیوه های جدیدی برای سرگرمی مخاطبان از آسایش خانه هایشان روبرو می شوند. جدیدترین و بهترین ها از این به دست می آید جیمی کیمل زنده! که ویژگی های دیگری به جز ساموئل ال جکسون در حال خواندن ماجرای آرامش بخش از خواب نیست. نه اینطور نیست شب بخیر ماه. جکسون داستانی را به نام ما می خواند F — را در خانه بمانید.

جکسون از راحتی اتاق نشیمن خود این شعر را بر روی موسیقی متن ظریف پیانو ارائه می دهد. جکسون می گوید: “‘رونا در حال گسترش است / این یک شوخی نیست / دیگر وقت کار کردن یا پرسه زدن نیست.” “راهی که می توانید با آن مبارزه کنید / ساده است ، دوستان من / فقط در خانه بمانید.”

نویسنده شعر آدام منصباخ ، نویسنده کمدی “کتاب کودکان برای بزرگسالان” است ، برو F — به خواب. منصباخ در مورد انجام نوعی coronavirus PSA به جکسون رسید. جکسون توضیح می دهد: “ما درمورد آنچه می توانستیم انجام دهیم ، مردم را به فواصل اجتماعی و مکانهایی که اکنون در این زمان ها هستیم ، یادآوری می کنیم.” “بنابراین ، او شعر جدیدی نوشت ، من آن را خواندم ، و ما می خواهیم همین حالا آن را در معرض دید عموم قرار دهیم.”

مطلب پیشنهادی  سان دیگو طنز-کن هنوز روشن است (برای حال)

امیدوارم کسانی که هنوز مفهوم دوری اجتماعی را درک نکرده اند متقاعد کنند که سرانجام آن را به قلب خود بکشاند. اگر ساموئل ال جکسون به شما بگوید کاری انجام دهید … بهتر است این کار را انجام دهید.

بیشتر و بیشتر سرگرم کننده های مشهور برای تشویق طرفداران به پیروی از دستورالعمل های بهداشتی ، به اینترنت می روند. رایان گوسلینگ در ویدئوی خود موفق شد در کباب به سمت دیگر افراد مشهور سرخ کند و لری دیوید همه را ترغیب کرد تا در خانه بمانند و تلویزیون تماشا کنند. بله ، این برنامه است.

گالری – چهره های بسیاری از ساموئل ال جکسون: