بیش از دو ماه از این حرف گذشته است که مارول جایگزین اسکات درریکسون به عنوان کارگردان شد دکتر عجیب در Multiverse of Madness با سام رئیمی ، که قبلاً سه اصلی را ساخته بود مرد عنکبوتی فیلم هایی که فقط به فیلم های ابرقهرمانی کمک کردند تا سطح محبوبیت کاملاً جدیدی (برای مثال سودآوری نباشد) در هالیوود. بزرگ نیست.

از آن زمان ، یک بیماری همه گیر جهانی و خاموش کردن بیشتر صنعت فیلم وجود دارد. مارول هنوز این شایعه را به نوعی تأیید نکرده است – اگرچه حتی اسکات دركسون نیز گفت رییمی یك انتخاب عالی برای كارگردانی فیلم است – اما حالا رایمی برای اولین بار در مورد این فیلم به طور علنی صحبت كرده است. در مصاحبه ای درباره سری Quibi 50 ایالت ترس با ComingSoon.net ، رئیمی از این فیلم به عنوان بخشی از گفتگو درباره مراجعه به دکتر استرنج در فیلم خود نام برد مرد عنکبوتی 2.

من دوست داشتم دکتر استرنج را به عنوان یک کودک ، اما او همیشه پس از مرد عنکبوتی و بتمن برای من بود ، او احتمالاً برای من از شخصیت های عالی کمیک بوک در شماره پنج بود … او خیلی اصلی بود ، اما وقتی آن لحظه را در عنکبوت داشتیم -من 2 من هیچ ایده ای نداشتم که ما همیشه یک فیلم Doctor Strange بسازیم ، بنابراین برای من واقعاً خنده دار بود که به طور تصادفی آن خط در فیلم قرار داشت. من می خواهم بگویم ای کاش چشم انداز این را داشتیم که بدانم قرار است در این پروژه شرکت کنم.

او هرگز نمی گوید کارگردانی فیلم به طور خاص ، اما او می گوید که درگیر این پروژه است ، که قطعاً هیچ چیز نیست. فیلم های مارول همه توسط تیم داخلی آن تولید می شوند ، بنابراین برای آنها بسیار غیر معمول است که رائیمی را وارد کنید تا فیلم را برای یک فیلمساز دیگر تولید کند – هرچند که این امر از نظر تئوری امکان پذیر است.

مطلب پیشنهادی  "آواتار 2" به طور رسمی تولید در مجموعه جدید عکس را از سر گرفت

دکتر عجیب در Multiverse of Madness قرار است در تاریخ 5 نوامبر 2021 برای اکران برنامه ریزی شود. اگر رحیمی در راس است ، هیچ سوالی نیست. این پیش بینی ترین فیلم ما در فاز چهارم جهان سینمایی مارول است.

گالری – هر فیلم جهانی سینمایی مارول ، از بدترین و بهترین ها رتبه بندی می شود: