طبق انجمن انجمن تصاویر متحرک آمریکا ، چلپ چلوپ دارای امتیاز PG است. به گفته دیزنی + ، چلپ چلوپ دارای امتیاز PG-13 است. تقریباً در هر حالت ، استودیوها برای آوردن بسیار تلاش می کنند پایین رتبه بندی های فیلم من مطمئن نیستم که تا به حال به طور عمدی (و ظاهراً یک طرفه) یک استودیوی فیلم دیده ام ، رتبه برتر را به فیلمی که توسط MPAA داده شده است بخورم.

این بدان معنا نیست که دیزنی تمایلات جنسی بیشتری به آن افزوده است چلپ چلوپ، کمدی عاشقانه سال 1984 درباره یک پسر (تام هنکس) که عاشق یک پری دریایی واقعی (داریل هانا) می شود. برعکس. همانطور که آلیسون پرگلر در توییتر مشاهده کرده است – و تأیید شده توسط من با توجه به حساب شخصی دیزنی + من – دیزنی موهای CGI اضافی را به شخصیت هانا در یک صحنه کلیدی اضافه کرده است تا بتواند هرگونه رنگی را که ممکن است بر روی صفحه نمایش برهنه باشد از بین ببرد.

سانسور شده را تماشا کنید چلپ چلوپ فیلم درست در اینجا:

در اینجا نسخه اصلی صحنه وجود دارد ، هرچند که در نسخه کم حجم است که مقایسه کمی سخت تر از آنچه در غیر این صورت است را انجام می دهد. توجه داشته باشید که شخصیت هانا قبلاً موهای بسیار بلند دارد که برخی از مناطق خصوصی وی را ماسک می کند. به نظر نمی رسد که خلف او فقط در آنجا معلق باشد تا تمام دنیا ببیند. نسخه دیزنی + فقط اضافه می کند بیشتر مو تا زمانی که به نظر می رسد لباس زیر مو ندارد:

مطلب پیشنهادی  ایرفان خان ، ستاره illion میلیونر زاغه نشین ، در 53 سالگی درگذشت

حتی اگر این تنها از نظر فنی (فنی) دارای PG است ، چلپ چلوپ در واقع اولین فیلم دیزنی بود که تا کنون از طریق برچسب Touchstone Pictures خود منتشر شد ، که به صراحت برای فیلم هایی از دیزنی ساخته شده بود که برای بزرگترین بنر سنتی و خانوادگی والت دیزنی استودیو Walt Disney Studios بزرگسالان تلقی می شدند. بنابراین ، چرا آن را در دیزنی + ، که به طور خاص برای همان مخاطبان خانواده در نظر گرفته شده است؟ چرا آن را در Hulu ، سایت جریان کنترل شده دیزنی قرار ندهید که محتوای بزرگسالان بیشتری دارد؟ من نمی دانم. تنها چیزی که می دانم سانسور است چلپ چلوپ فیلم وحشی است. واقعاً وحشی است.

گالری – فیلم های دیزنی که شگفت زده می شویم در واقع در دیزنی + هستند