فیلم ها به تأخیر می افتند ، فیلم ها به تعویق می افتند ، فیلم ها خیلی زودتر از آن چیزی که تصور می شد به VOD می روند. اما – حداقل برای لحظه – نسخه 2020 سان دی دیگو طنز-کن همچنان ادامه دارد.

این مطابق حساب رسمی توییتر Comic-Con است که بعد از ظهر امروز توییت کرد که “هیچ کس امیدوار نیست” به این معنا که “ما می توانیم # SDCC2020 را با هم جشن بگیریم” در ماه ژوئیه. آنها قول داده اند که “همچنان به نظارت بر اوضاع با مقامات محلی نظارت کنند.”

Comic-Con 2020 قرار است از 23 تا 26 ژوئیه در سن دیگو برگزار شود. واقعیت مانع دستیابی ناگهانی پزشکی است ، اما coronavirus هنوز در ژوئیه یک تهدید بزرگ خواهد بود. اگرچه ویروس ممکن است در برخی از کشورها وجود داشته باشد ، یا شاید اگر خیلی خوش شانس باشیم ، بعید به نظر می رسد دیگر مشکلی ایجاد نکند. حتی اگر جامعه قادر باشد تا اواخر ماه ژوئیه به نوعی حس عادی برگردد – که ممکن است – شاید بهترین ایده برای جمع کردن ده ها هزار نفر از طرفداران کتابهای طنز از سراسر جهان در یک مکان واحد نباشد. صادقانه ، به نظر می رسد که مانند بدترین کاری که اکنون می توانستید از منظر بهداشت عمومی انجام دهید.

مطلب پیشنهادی  Tig Notaro جایگزین کریس دی الیا در فیلم بعدی زاک اسنایدر خواهد شد

آیا طنز در سال 2020 امکان پذیر است؟ مطمئناً ، ممکن است آیا باید اتفاق بیفتد؟ بگذارید اینگونه بگویم: بدون تغییر اعجاب انگیز در شرایط ، من نمی روم. و من هرکسی را که به آن توجه کردم تشویق می کنم همان کار را انجام دهد. در حال حاضر ، همه ما باید یک صفحه از Mel Brooks بگیریم: شما به بهترین ها امیدوار هستید ، انتظار دارید بدترین باشد.

توییتهای Comic-Con در اینجا آمده است:

گالری – هر فیلم طنز DC ، از بدترین به بهترین رتبه: