ساشا بارون کوهن موفق به رخ دادن یک رویداد از سمت راست – مبدل به عنوان یک خواننده موسیقی کشور – پر از اعضای شبه نظامی راست و سایر محافظه کار آمریکایی ها شد.

در آنچه احتمالاً دقیق ترین شوخی او تا به امروز ، کمدین و بورات ستاره روز شنبه (27 ژوئن) در راهپیمایی برای حقوق ما در المپیا ، واشنگتن شرکت کرد و راهی برای رسیدن به صحنه برای اجرای یک ترانه وحشتناک نژادپرستانه پیدا کرد.

در این ترانه اشعار مربوط به تاج ها ، باراک اوباما ، هیلاری کلینتون ، آنتونی فاوسی ، سازمان بهداشت جهانی ، CNN و موارد دیگر منتشر شده است. کوهن حتی در مورد انتخاب روزنامه نگاران مانند “سعودی ها” و آلوده کردن اوباما به “آنفولانزای ووهان” آواز خواند.

کوهن که با لباس و ریش جعلی پوشیده بود ، گفت: “دکتر فاوسی ، چه کاری خواهیم کرد؟ / او را با آنفولانزای ووهان تزریق کنید.” “هیلاری کلینتون ، کاری که می خواهیم انجام دهیم؟ / او را مانند گذشته قفل کنیم.”

مطلب پیشنهادی  هر تخم مرغ عید پاک در قسمت Clone Wars قسمت 7 قسمت 7

بنا به گزارش ها ، بسیاری از حاضران حاضر به خواندن همراه با اجرای برنامه بودند و به نظر می رسید قبل از این که متوجه شوند در حال ترور شدن هستند واقعاً از آن لذت می برند.

جیمز کانر بلر ، عضو شورای شهر یلم ، در فیس بوک خود نوشت: “او به عنوان خواننده اصلی گروه آخر پنهان شد و گروهی از نژادپرستانه ، نفرت انگیز ، منزجر کننده را آواز خواند.” “امنیت وی مانع از این شد كه مجریان رویداد او را از صحنه خارج كنند ، یا قدرت را از ژنراتور بکشند.”

می توانید ویدئویی از عملکرد کوهن را در زیر مشاهده کنید:

کوهن هنوز مسئولیت این شیرین کاری را بر عهده نگرفته است ، اما این احتمال وجود دارد که او ممکن است شوخی فصل 2 سریال تلویزیونی طنز سیاسی خود را بکشد آمریکا کیست؟ (او قبلاً افراد مشهور مانند سارا پالین ، O.J. سیمپسون و معاون رئیس جمهور سابق دیک چنی را تقلب می کرد.)